Soins

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soins, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Olívabogyó magőrleménnyel, mely nagyon gyengéden, de határozottan ledörzsöli arcbőrödről az elhalt hámsejteket.

Igazi lime citrommal, hogy felfrissítsd és magas antioxidáns tartalmú olajakkal, mangó vajjal, hogy mindeközben nyugtatja és hidratálja.

Amennyiben normál bőröd van és nem szomjas, úgy akár elég lehet az is, ha ezután már nem krémezed be arcodat, hiszen hidratál is egyben, míg Te óvatosan masszírozod, addig a bőröd szomja is elmúlik!"

LadyBianka

2018. október 17.

2 hete rendeltem és imádom!
Az illata natúr, de mégis van benne kicsi citrus és kicsi olivás beütés, nekem nagyon tetszik.
Állaga nem túl sűrű, nem túl folyós, pont jól kezelhető a csavaros tégelyből kivéve.
A magőrlemények teljesen barátságosan szedik le az elhalt hámsejteket, az én érzékeny bőrömnek megfelelően. Elég hetente 2-3 szor használjam, engem teljesen meggyőzött.
Használat után nem száraz, nem húzódik az amúgy erre hajlamos bőröm, viszont utána vagy a pattanásos vagy a vízhiányos krémet használom szintén Soins, ami lehet nem lenne indokolt, de számomra így kerek a rituálé :)
Rendszeres vevője leszek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

2 hete rendeltem és imádom!
Rendszeres vevője leszek :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin