Soins

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soins, Módosítva: 2017. december 29.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Mit szólnál egy gyors felszívódású krémhez, amely gyengéden ápolja és igazán puhává varázsolja kezeid? Mit szólnál, ha ez természetes összetevőket tartalmazna csak és intenzíven védené kezeid?

Csodás vajakból és olajokból gondosan kifejlesztettünk egy gyorsan felszívódó kézkrémet, mely nemcsak védi, hanem ápolja is a kezeket. Illata nagyon gyengéd marcipános jellegű. Vásárlói visszajelzések alapján segít a kivörösödött, nagyon száraz ekcémás tüneteken is!"

tukbetty

2019. március 20.

Ajándékba kaptam egy rendelés mellé. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Jól hidratál, gyógyír a kiszáradt bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

CsillaVeres

2018. november 7.

Jól hidratál, nem hagy zavaró és zsíros érzetet maga után, én este is be szoktam kenni a kezem vele, de valamikor napközben is, a repedezettséget szépen rendbe tette az ujjaimon. :) Érdekes illata van, de számomra kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

LadyBianka

2018. október 17.

Imádom a natúr, minden mentes, tiszta illatát!
Imádom, hogy azonnal beszívódik és puhává varázsolja a kezem egész napra!
Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Imádom a natúr, minden mentes, tiszta illatát!
Imádom, hogy azonnal beszívódik és puhává varázsolja a kezem egész napra!
Biztosan újraveszem!

culko

2018. szeptember 23.

Nem hagy zsíros érzetet, könnyen felszívódik, és isteni jó illata van. Megenném legszívesebben...alig bírom megállni, hogy ne nyalogassam le a kezemről, mikor bekenem vele...:D Kíváncsi leszek, hogy atélen kirepedezéig kiszáradó kezemmel mit fog csinálni. Tesztelni fogom.
Vajas állaga van, nem is krém igazán, de én nem szeretem a tejszerűen folyó testápolókat és a könnyed vizes kézkrémeket sem. Így nekem ez külön jó pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

rita1025

2018. augusztus 18.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet, finom és nem tolakodó az illata, elég csak esténként be kennem a kezeimet, mert olyan jól hidratál, hogy napközben nincs is rá szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

gyzsofia

2018. július 23.

Én nagyon szeretem, a kezemen a száraz bőrt gyorsan rendbe teszi. Az illata ugyan elég natúr, de nekem nem zavaró, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Loona

2018. március 6.

A decemberi Vegándobozban került hozzám a krém, előtte még nem hallottam a márkáról sem. Magamtól biztosan nem vásároltam volna meg, mert tégelyes kézkrémmel engem vallatni lehet *brrr* Ha a tégelytől megpróbálok eltekinteni, a krémet magát megszerettem, szívesen elhasználom, de ha elfogy, biztosan nem fogom újravásárolni. Négy csillagot kap, de ez egy jóindulatú négyes, ami összességében inkább felkerekített három és fél.

A tégely szép, letisztult, attraktív, kifogyás után biztosan elteszem a dobozkát más tárolására :) Krémet tuti nem teszek bele, amellett, hogy a gondolattól, hogy bemegy a krém a körmöm alá, is kiráz a hideg, higiéniai okokból se veszek tégelyes termékeket, ha van más választás (ráadásul a kézkrémek nálam lassan fogynak el). Ezt úgy varázsolom ki a tégelyből, hogy a körmömmel nem "kapirgálós irányba", hanem visszafelé veszek ki belőle, így nem megy a körmöm alá, és mivel sűrű, egyáltalán nem folyós krémről van szó, ottmarad a körmömön, nem folyik le. A végén azonban már nem fogom tudni ezt csinálni, arra egyelőre gondolni se szeretnék :P

Az illatával először nekem is barátkoznom kellett, ráadásul első pár nyitáskor elég büdi, buggyantka szaga volt. Ez szerencsére rendszeresen nyitogatva eltűnt, szerintem csak az állásban alakult ki. A "normál" illatát (enyhe, tényleg kicsit natúr poros illat - nem koszosan poros, hanem mint valami frissen őrölt gabona) mostanra megszerettem.

A megfelelő hidratáláshoz (nekem legalábbis) nem kellene belőle vészesen sok, viszont keveset meg nehéz jól eloszlatni a (már inkább vajszerű) sűrűsége miatt, és nem szeretem olyan erőszakosan gyurmászni a kezemet, ezért inkább picit többet viszel fel belőle - de akkor meg sokáig masszírozva sem ivódik be teljesen. Éjszakára annyira nem vészes ez így most télen, de negatív, hogy emiatt csak lefekvés előtt tudom használni, semmilyen más szituációban nem is próbálkoznék vele...
Ráarádul én is észrevettem, amit leonora3 írt, hogy eleinte még hatékonyabb volt, később azonban már többet kellett felkennem ahhoz, hogy elérjem ugyanazt a hatást. Ráadásul nekem nincs száraz, kirepedetzett kezem, kis húzódásnál nem szokott szárazabb lenni a kezem még télen sem, így ezt igaziból csak esti "mélyhidratálásnak" kenem fel, ha már megvan, de alapból nincs igazán szükségem ilyen testes kézkrémre. Már csak emiatt sem fogom újravenni, az én kézbőrömre jóval olcsóbban is tudok olyan kézkrémet venni, ami az én igényeimnek tökéletesen megfelel árban és kiszerelésben.

Nem tudom, hogy alapból mennyi ideig jó a termék, de szomorúan láttam, hogy az én decemberben kapott tégelyem csak júliusig szavatos - eredetileg pedig úgy terveztem, hogy addig használom, amíg a hidegebb idő tart, aztán elteszem a maradékot jövő télre (napi egyszeri használattal nálam nem fog elfogyni, hiába kis mennyiség), de így erre sajnos nem lesz lehetőségem - sokszor nem érdekel a lejárat, de natúr és belenyúlkálós krém lévén nem kockáztatnám, hogy bontottan, félig elhasználtan eltegyem, és a lejárati idő után 4-5 hónappal vegyem elő megint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

leonora3

2018. március 5.

Nagyon szeretem a Soins kozmetikumokat, ez alól ez sem kivétel. Ez volt az első krémem tőlük, és abszolút nem bántam meg. Finom, natúr illata van, amivel azért kezdetben meg kellett barátkoznom, de mára már ott tartok, hogy egyenesen tetszik. A csomagolása igényes, szép, letisztult. Eleinte a bőrömmel is csodákat művelt, a véresre kirepedezett kezemet 2-3 nap alatt rendbetette. Viszont később kezdett kevésbé hatékony lenni, gondolom a megszokás, amiért nem ezt a kis csodát hibáztatom, hanem egyszerűen ilyen elviselhetetlen a bőröm:D Natúrkozmetikum révén nem 3 forintba kerül, de a hatása miatt abszolút megéri, viszont nekem elég gyorsan fogyott, eddig legalább 5 tégellyel használtam el belőle. Mindenképpen újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea