Soins

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soins, Módosítva: 2017. december 29.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Chili olaj narancsbőr ellen

"Ebben az olajban összeraktunk Neked egy olyan kombinációt, melyben az összetevők harmonikusan dolgoznak össze a zsír bontásában, a salakanyagok elszállításában, a vérkeringés fokozásában, az ízület és egyéb fájdalom csillapításában és a bőr nyugtatásában.

A chilipaprika hatóanyaga a kapszaicin, a magban található termogén hatásának köszönhetően képes a zsírszövetek lebontására, így azok csökkentésére. Jelentősen hozzájárul a vérkeringés serkentéséhez és rendkívül hasznos a narancsbőr ellen. Míg a rozmaring a salakanyagok elszállításában nyújt nagy segítséget. Az alsó végtag keringési zavarainak megszüntetésében, melynek a narancsbőr az egyik következménye, hatékonyan alkalmazható sportolás előtt az izmok bemelegítésére, mozgásszervi panaszok és sportsérülések kezelésére. A citromos eukaliptusz pedig nagyon jó hatással van az izomfájdalomra, bőrnyugtatásra és bőrfertőtlenítésre, antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatású."

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.