Soins

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soins, Módosítva: 2017. december 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros

"Minden csoda benne van, zsíros bőrödnek nagy támogatás lesz ez a krém, sok olyan összetevőt tettünk bele, ami  segíti a faggyútermelést  szabályozni es a csillogó bőr kellemetlen érzését  megszüntetni,  mindemellett  ápolja és mélyen hidratálja  a bőrödet."

LadyBianka

2018. szeptember 26.

IMÁDOM!
Amióta használom (3 hete) a bőröm sokkal kevésbé zsíros és pattanásos!!!!
Az illata nekem amúgy tetszik, mindig eszembe juttatja, hogy természetes krémet használok, ami jót tesz nekem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

IMÁDOM!
Amióta használom (3 hete) a bőröm sokkal kevésbé zsíros és pattanásos!!!!

Csobanka

2018. március 3.

Őszintén szólva kicsit kétkedve fogadtam ezt a krémet. Tényleg nem túl kellemes az ylang-ylang illata, büdösnek nem mondanám, de olyan jól berendezett otthon illata van, ami arcon kevésbé tűnik vonzónak. Ez hamar elillan, nem kell vele sokat foglalkozni. Én nappali krémnek használom és kb a negyedik naptól már érezhető volt a hatása: feltölti az ember arcát és közben rendbe teszi a zsír-háztartását. Most már egy hónapja használom és kisebbek a pórusaim, feltöltöttebb az arcom és a miteszereimet egész jól ki lehet nyomni - majd a héten megyek kozmetikushoz, már egy éve voltam utoljára, de most úgy érzem be merem vállalni :) Én összességében ajánlani tudom, alapozó (L. true match) alá is szeretem használni, zsírosabb bb krém alá nem ajánlom egyedül. Figyelmeztetés: akinek folyós-zsíros a bőre az használja inkább este mert ez egy tápláló olajokban-vajakban gazdag termék, nyilvánvalóan nem fogja úgy lemattítani az ember arcát mint a kiehls alkoholban és szilikonban gazdag krémgélje. Ez hosszabb távú megoldást kínál, pár nap alatt már teljesíti és tényleg táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

encimokus

2017. április 30.

Először is nagyon büdös. Ez nem lenne baj, ha jó lenne, de sajnos egyáltalán nem mattít
és hamar fénylik tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 30.

és hamar fénylik tőle az arcom.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2