Sol de Janeiro

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2021. február 17.

Lelőhely:   online, Douglas

Illatjegyek: karamellizált vanília, tengeri só, pirított makadámdió, fehér csokoládé, kókuszvirág

Ár: 6990 Ft , Eladó: Lilcii
Állapot: Teljesen új, bontatlan FÓLIÁS 90 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalást követően Packeta vagy Foxpost
Ár: 7500 , Eladó: csb
Állapot: Két fújásnyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, személyes átvétel

Szaffi

2024. május 20.

Adventi kalendárium része volt. Borzasztóan édes. Le kellett mosnom magamról, mert annyira irritált a saját illatom. Anyukámnak adtam, ő imádja ezeket az édes cukros illatokat. Elég tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 20.

DominikaKocsis

2024. május 20.

Másodjára vettem már meg. BRUTÁL édes illata van, sütiország feeling. Sokkal tartósabb, mint a 62-es.
Én nagyon szeretem, szóval, aki imádja a gejl illatokat, annak szívből ajánlom! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 20.

Alih

Bőrprobléma: Nincs
2024. április 27.

Én nagyon szeretem olyan jó sütis illata van, csak egy kicsit erős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 27.

Én nagyon szeretem olyan jó sütis illata van, csak egy kicsit erős

rekatopia

2024. április 20.

Kedvenc Sol de Janeiro illatom. Nekem a 62 túl gyenge felfújva és hamar el is illan. De ez... csodás. Az illata abszolút olyan mint egy frissen sült karamellás-vaníliás süti. Aki szereti az édes, vaníliás illatokat annak csak ajánlani tudom, de azért fontos megjegyezni, hogy mivel testpermet nem lesz egész nap tartós mint egy parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 20.

ylexe

2024. április 11.

Vajas popcornillat árad a mozi közelében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 11.

Vajas popcornillat árad a mozi közelében.

BB74

2024. március 14.

Hát ha a sima Sol de Janeirora 1 csillagot adtam, erre 0-t kéne adjak, mert ez még elviselhetetlenebb volt számomra. Még gyorsabban rohantam lemosni :-) ÉDES, oké, diós illat, ez is oké, de ez valami fullasztóan vajas, magyarosan mondva gejl :-) "illat", amitől messze messze tudok futni.
Szóval számomra egy óriási nem volt az összes verzió, még a szilvás (rózsaszín) nem tudom hányas számú, is emélygős, pedig szeretem az édeset.
De ez valahogy olcsó hatásúnak tűnt nekem, az én bőrömön legalábbis borzalmasan viselkedett, mondjuk az üvegből sem tetszett az illata. Van ez így, nem passzolunk. Na de hogy ennyire, az nálam ritka.
Sajnálom, pedig az életérzés tetszett volna, amit a csomagolás sugallt :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 14.

Sajnálom, pedig az életérzés tetszett volna, amit a csomagolás sugallt :-)

csiperke220

2024. március 7.

Nekem kifejezetten a csokis sütire emlékeztet az illata enyhe karamellel.de viszont olyankor ez a testpermet már túl édes meg nekem is,aki szereti az édes illatokat.És szerintem nem is olyan hosszantarto az illata mint a 62-és társának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 7.

sophia_27

2024. február 26.

karamellás süti illata van, őszi időszakban és karácsony előtt szeretem használni, ez volt az egyetlen parfüm ami után megfordultak az emberek és kérdezgették, hogy mi ez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

Rha

2024. február 18.

Kolléganőim használják. Nagyon finom süti illata van. Én viszont közel a 40-hez nem szeretnék ilyen illatú lenni.
Tartóssága, sillage:: kb. 2 óra nagy sillage, utána bőrközeli. Kb. 4 órát lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 18.

virumiru

2024. február 18.

eddig victoria secret rajongó voltam, de ez a testpermet ezerszer jobb:) az illata frissen sült édes péksüti-karamellizált popcorn-odaégett makadám diós keksz, mikor melyik hangsúlyosabb😂 rém egyszerű illat, de én imádom, összefolyik a nyál az ember szájában ha megérzi. azt a fene nagy tartósságot, szilázst én nem érzékeltem, de valóban, hajon meg ruhán hozza az 5-6 órát ami egy testpermettől több, mint nagyon jó. igazi kedves, nőies, bekuckózós téli illat:) a szórófeje iszonyat gagyin néz ki, de ennyi baj legyen:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.