Sol de Janeiro

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovereira, Módosítva: 2022. május 10.

Lelőhely:   online, Douglas
Kategória:   Dezodorok

• Alumíniummentes, szódabikarbóna-mentes dezodor
  • Ez a 98%-ban természetes eredetű formula a tested természetes ritmusával működik – csökkenti a bőr pH-értékét, ami természetesen megakadályozza a szagokat okozó baktériumok kialakulását.
  • Hatékony bőrápoló előnyöket biztosít. Simán csúszó, soha nem ragadó dezodorunk hidratál, miközben csillapítja a borotválkozás okozta irritációt. Egyenlíti a bőr tónusát, és küzd a benőtt szőrszálak ellen, miközben puhítja a bőrt és a hónaljszőrzetet.
  • Finom Cheirosa '62 illatunk, pisztácia és sós karamell jegyekkel.

bence2010

2024. június 11.

Feher ingemet megfogja sargasra. Nem veszem ujra. Elhasznalni is csak sotet ruhaval lehet. Ez kisse nonszensz figyelembe veve a 8700 ftos arat. Egy egyszeru nivea golyos dezo is tudja a z izzadsaggatlast egesz nap, jo illata is van es nem fogja meg a ruham

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 11.

ylexe

2024. június 8.

Egyetértek Illatvarázzsal. Ez még egy pokolian forró vagy stresszes napot is egy legyintéssel elbír. Ez meg a 68-as a világ legjobb deói, felesleges mást venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 8.

K.Kitti10

2023. augusztus 27.

A kedvenc dezodorom! Finom az illata és nagyon hatásos. Nekem idáig ez vált be a legjobban. Azért vonok le -1* mert összefogja a ruhát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 27.

Constantina88

2022. szeptember 29.

Alapvetően mennyei illata van. Nagyon jó összetevőkből áll, de:
- nyáron reggel 7-től max 4ig bírja utána kezdek szagosodni
- igenis foltot hagy a ruhán ( sárgás foltot a fehéren..)
- ár érték arány emiatt nem túl jó

Összességében: talán az őszi/téli nyugis időszakban jó lesz, de nem veszem újra az tuti

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

Alapvetően mennyei illata van. Nagyon jó összetevőkből áll, de:
- nyáron reggel 7-től max 4ig bírja utána kezdek szagosodni
- igenis foltot hagy a ruhán ( sárgás foltot a fehéren..)
- ár érték arány emiatt nem túl jó

Nessy

2022. július 7.

Én is ezt használom ezen a nyáron, tényleg viszonylag hatékony, kellemes, krémes, nem hagy sem zsíros, sem fehér nyomot a ruhán (ha jól eldolgozzuk).
Nem kell belőle sok, finom és erős illata van, de szerencsére az édessége megy a nyáron használt illataimhoz, néha pedig kifejezetten kívánom az édességét, és a márka testpermetét használom mellé.
Ami nagyon tetszik, az az, hogy nem szódabikarbónás, így semmilyen irritációt nem okozott, meg merem kockáztatni, hogy szebb a hónaljam mint korábban (nem pattog ki, egyenletes színű).
Külföldi oldalakon olvastam, hogy gagyi a csomagolás... szerintem nagyon nem, kifejezetten szép, vidám, praktikus.

Nem adok rá 5 csillagot, mert a magas ár mellett, vannak hibái is: hajlamos összeállni a hónalj redőiben, ujjatlan felsőnél ez nem szép látvány. Illetve sajnos velem előfordult, hogy kellemetlen szagom lett mellette is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 7.

illatvarázs*

2022. július 2.

Kijelenthetem, hogy ez a deo egy csoda! Aki tegnap Magyarországon tartózkodott pontosan tudja, hogy micsoda időjárás volt. Kánikula a köbön.
Gyalogoltam reggel (már akkor nagyon meleg volt), főztem, fodrásznál voltam (Ó, az a jó kis hajszárító...:-)), gyalogoltam 40 fokban, ismét főztem, napoztam majd tornáztam.
És? Csak a Sol De Janeiro Rio Deo érezhető, semmi más kellemetlen huncutság. 10 csillag - és be kell belőle tankolnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 2.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Platonia Insignis (Bacuri) Seed Butter

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Napraforgómagolajból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevő gyártójának információi szerint hosszantaró hidratációt biztostó, védőréteget erősítő (lipidpótló) és nyugtató hatású hatóanyag.