Solanie

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 5 599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Moonlight, az összetevőket feltöltötte: Smafu, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 5 599 Ft

A hialuronsav a kötőszövet fontos alkotóeleme, a sejtek közötti állomány kitöltésével, a kollagénháló erősítésével biztosítja a bőr rugalmasságát, feszességét. Szervezetünkben az idő múlásával csökken termelődése. Hiánya a ráncok kialakulásának egyik fő okozója. Hiánypótlásra az ampulla igen magas koncentrációban tartalmazza ezt a fontos, biotechnológiai úton előállított anyagot. Jól felszívódó, allergén konzerválószert nem tartalmazó formában.

Kúraszerű használata jelentősen csökkenti az öregedési folyamatok látható jeleit, látványosan javítja bőr állapotát. Magas vízmegkötő és megtartó képessége természetes úton növeli a kötőszövet hidratáltságát. Gondoskodik a bőr fiatalos tónusáról, feszességéről. A ráncok mélysége csökkenni kezdés a felhám bársonyosan sima, puha tapintásúvá válik.

Ár: 5 599 Ft , Eladó: Alveolashop.com

Barbs

2021. január 6.

Őszintén szólva nem vagyok biztos benne, hogy bármit is csinál a bőrömmel. Viszont pozitívum, hogy illat- és illóolajmentes, valamint jól beszívja a bőröm és kellemes puha érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Edu89

2020. augusztus 9.

Nekem annyira nem jött be. A számra használtam el, esténként ajakápoló gyanánt. Ahoz viszont elég húzós valljuk be :D Pattanást nem okozott, pedig az én bőröm kényes, de azon kívül sem okozott semmit. Hamar felszívódott, de semmi pluszt nem adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Mancsip

2020. április 15.

A Solanie más termékeivel együtt kezdtem el használni és valahogy nem éreztem a hatását, ezért kipróbáltam önmagában is. Nyáron a kombinált és mimikai ráncokkal rendelkező bőröm egyébként se viseli el a testes krémeket, szinte lefolynak rólam és fénylik a homlokom mint az ablaküveg, így megfelelő alkalom volt a szérum tesztelésére. Nyárra nekem "hidratálásra" arclemosás után vizes bőrre kenve elegendő volt, nem irritált, viszont így magában használva képez egy filmréteget a bőrön. Arckrémmel együtt használva maradéktalanul beszívódott, nem volt fátyol érzet. Összességében kellemes érzés volt a használata, de nem eredményezett olyan változást az arcomon ami ár- érték arányban megfelelő lenne számomra se önmagában, se arckrémmel együtt használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Bea42

2018. július 18.

Nekem nem vált be.Mèly ès nagy pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 18.

Nekem nem vált be.Mèly ès nagy pattanásokat okozott.

Cu2tka-baba

2017. augusztus 25.

Ezt a szérumot a második rendelésemnél pakoltam a kosárba, hogy legyen egy kis extra ápolás a bőrömnek. Féltem hogy esetleg pattanásokat okoz, de nem. Szépen felszívódik lehet rá krémezni én este használom heti 1-2 x ha eszembe jut vagy épp úgy érzem hogy kell a bőrömnek. Kevés kell belőle így sokáig elég. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

pergeorsolya

2017. május 30.

Gyorsan beszívódik, megelőzésre igazi csodaszer, hiszen könnyű a felvitel és elég csak hetente párszor alkalmazni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

butizs

2017. április 17.

Maradéktalanul és gyorsan beszívódik, nem irritál, zsíros bőrön sem okozott pattanást, mitesszereket. Nem zsírosít. Jól hidratál, feltölt. Egyet értek az előttem szólóval:nagyon jó ár-érték arány...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Smafu

2016. december 28.

Gyorsan beszívódó, könnyen eloszlatható, jól hidratáltó, illatmentes szérum. Mindennapos használat mellett 2-2,5 hónapra elég a 15ml-es kiszerelés. Higiéniukus és jól adagolható pipetás csomagolás. Jó ár-érték arány.

U.i.:Az utolsó cseppet úgy érdemes felszippantani a pipettába, hogy még teljesen rá van csavarva az üvegre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Gombaellenes tartósítószer.