Best of Beauty 2019

Solanie

Ár:   Kozmetikusoknak   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2017. május 19.

Ár:   Kozmetikusoknak
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fekete kaviárral és tengeri kivonatokkal, minden bőrtípusra

Regeneráló maszk tápláló fekete kaviárral és élénkítő melegítő hatással. Luxus összetevője ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag, mely értékes tápanyagokkal tölti fel a bőrt. Anti-oxidáns hatása gátolja a szabadgyökök képződését, ezáltal a sejtkárosodást, így lassítva az öregedési folyamatokat. Aktiváló, melegítő hatása stimulálja a sejtmegújító és anyagcsere folyamatokat, fokozza a szövetek vérellátását. Élénkíti a rugalmas rostok termeléséért felelős fibroblasztokat, feszesítve és megújítva a bőrt.

Domjanne

2016. május 3.

Egyszer próbáltam. Könnyű volt kikeverni, es viszonylag jól fel is tudtam kenni. Óvatosan kell használni, csopoghet, es sajnos a ruhákból nehéz, vagy lehetetlen kimosni a pakolás okozta foltokat. Viszont a bőröm sima, kellemes tapintású lett tőle:).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

eper.288

2014. május 1.

40 °C-os vízzel kell kikeverni, hogy kb tejföl sűrűségű legyen, utána felvinni a megtisztított arcra (Én peeling után raktam fel.). Kellemesen sima arcbőrt eredményez, de sajnos én kipattogtam tőle, pedig sztem szuper összetevőket tartalmaz és a bevezető ára sem túl sok. Ezért csak 1* Alga érzékenyek nem használhatják!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 1.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.