Solanie

Ár:   449 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 449 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2017. május 19.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 449 Ft

Fekete kaviárral és tengeri kivonatokkal, minden bőrtípusra

Regeneráló maszk tápláló fekete kaviárral és élénkítő melegítő hatással. Luxus összetevője ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag, mely értékes tápanyagokkal tölti fel a bőrt. Anti-oxidáns hatása gátolja a szabadgyökök képződését, ezáltal a sejtkárosodást, így lassítva az öregedési folyamatokat. Aktiváló, melegítő hatása stimulálja a sejtmegújító és anyagcsere folyamatokat, fokozza a szövetek vérellátását. Élénkíti a rugalmas rostok termeléséért felelős fibroblasztokat, feszesítve és megújítva a bőrt.

Ár: 449 Ft , Eladó: Alveolashop.com
8g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NagyZsu93

2021. július 2.

Nagyon jó érzés, amikor fent van és az eredmény is magáért beszél! Hidratál, kisimít, feltölt és nagyon nagyon puha lesz a bőröm utána. Könnyű kikeverni és felvinni, nálam tuti befutó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 2.

Domjanne

2016. május 3.

Egyszer próbáltam. Könnyű volt kikeverni, es viszonylag jól fel is tudtam kenni. Óvatosan kell használni, csopoghet, es sajnos a ruhákból nehéz, vagy lehetetlen kimosni a pakolás okozta foltokat. Viszont a bőröm sima, kellemes tapintású lett tőle:).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 3.

eper.288

2014. május 1.

40 °C-os vízzel kell kikeverni, hogy kb tejföl sűrűségű legyen, utána felvinni a megtisztított arcra (Én peeling után raktam fel.). Kellemesen sima arcbőrt eredményez, de sajnos én kipattogtam tőle, pedig sztem szuper összetevőket tartalmaz és a bevezető ára sem túl sok. Ezért csak 1* Alga érzékenyek nem használhatják!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 1.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.