Soliteint

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsenike, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolók

A Soliteint bőrnyugtató balzsam hatóanyagai, a kamilla, a körömvirág és az aloe vera nyugtatják és hidratálják a napozás és szolárium után erősen igénybe vett bőrt. Az értékes avokádó olaj táplálja, lággyá és selymessé teszi azt.

victorika

2014. november 21.

Nyáron rengeteget segített nekem! Sajnos olyan melót végeztem, aminél egész nap a napon voltam. Hazaérve bekentem magam, és reggelre megszűnt a pirosság, nem húzódott, nem hámlott a bőröm, pedig alapvetően érzékeny. Jó illatú, kellemesen hűsítő kis krém, bevált!

oszvald.k

2014. március 17.

Az illata meglepő. Kicsit mentolos, egyébként kellemes. Nagyon jó krém. Persze az összetevőitől eltekintve. Nem egy bio készítmény, emiatt kap csak 3-ast. Az ára viszont normális (én 900 Ft-ért vettem a Tescóban) Tényleg nyugtatja a bőrt, kellemes érzés. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Zsenike

2013. augusztus 20.

Nagyon jó kis krémnek tűnt az összetétele alapján, a hatása is jó volt, szépen nyugtatta és hidratálta az napozás után lepirult bőrömet. Vékony rétegben tényleg nyomtalanul beszívódik, de ha kicsit vastagabban tesszük fel, akkor a ragacsos réteg nem fog beszívódni.

De most olvasom, hogy formaldehidet kibocsátó tartósítószert sikerült beletenni, emiatt muszáj lepontoznom, ez az én szememben sajnos minden más értéket lehúz...
akinek viszont nincsenek ilyen aggodalmai, azonak abszolút ajánlom mert amúgy tökjó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.