Best of Beauty 2019

Soliteint

Ár:   400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Testbe, Módosítva: 2017. november 7.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan távolítja el az arcról a sminket és a szennyeződéseket. Alkoholmentes, a bőrt nem szárítja. Hidratáló és gyulladáscsökkentő hatású aloe vera kivonatot tartalmaz. Használata puha, finom tapintású arcbőrt eredményez. 100% cellulóz, természetes, bőrbarát törlőkendők.

Beya93

2017. szeptember 11.

Szörnyen rossz. Nem volt az a kendő amit használni szoktam így gondoltam egynek jó lesz ez is...hát nem. Először is a "szaga" valami borzalom alapból is de az arcomon aztán meg főleg. Hatása 0 semmit nem szed le csak maszatol, és jó ragadós érzetem is lesz tőle. Nem is használtam el, sikerült vennem abból amit használni szoktam, egyelőre a szekrényben áll, maximum kéztörlésre utcára elhasználom majd de másra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Sebibarbi

2017. augusztus 31.

Teljesen véletlenül került a kosaramba. Korábban nagyon sokat próbálkoztam sminklemosó kendőkkel, mert azért vannak azok a helyzetek, amikor az embernek kifejezetten nincs ideje vagy alkalma lemosni a sminket. Edzések és szoli előtt használom az alapozó eltávolítására. Próbáltam már Garnier lemosó kendőket, többfélét, Isana saját márkásakat is, egyik sem jött be az egész arcomon nagy piros égő foltok keletkeztek, vagy kompletten bedagadt és kipirult az arcom... Ez az első és egyetlen sminklemosó kendő amit tudok használni, nem tudom van e ennél jobb, de mivel az egyetlen amitől eddig nem kaptam allergiás reakciót én szeretem. Az illatával különösebb bajom nincs és az alapozót is jól eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

meowlya

2017. július 15.

Gyorsan kellett valami tisztító kendő, ezt találtam a Tescoban. Nem fűztem hozzá túl nagy reményeket, de bevált. Elég nedves és nagy kendők, az illata sem zavaró, sminket is rendben leszedi. Megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

dindori

2017. április 9.

Számomra nagyon kellemes csalódás ez a kis arclemosó kendő. Nem vagyok válogatós, de valahogy mindegyik sminklemosó kendővel akad valami problémám (túl száraz, érdes, túl erőteljes az illata, nem hatékony), de valahogy ebben a kis csodában minden megvan,ami nekem kell: elég nagyok a kendők, pont eléggé nedvesek, nem dörzsöl, könnyedén leszedi a sminkem, elfogadható az illata. Szóval én szerintem ki fogok tartani mellette, ha folyamatos használat mellett sem okoz irritációt vagy pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 9.

nagyrenii

2017. március 10.

Teljesen jól bevált, általában akkor használom mikor kevés smink van rajtam, azt gond nélkül leszedi. De már teljes sminket is távolítottam el vele. Nagyon nedvesek a kendők, nem irritálja a bőrömet, pedig eléggé érzékeny. A csomagolás is jól bírja a nyitogatást, nincs az, hogy egy idő után nem záródik rendesen és kiszáradnak a kendők. Az illata is oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

magenta0100

2017. február 8.

Mindig ezt használom, ha elutazunk. Teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Mindig ezt használom, ha elutazunk. Teszi a dolgát.

ldoori

2017. február 2.

Nagyon szeretem. Minden sminket tökéletesen lehoz és nem irritálja az egyébként nagyon érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Annoocska

2017. január 25.

Találomra vettem meg,ki akartam próbálni valami újat. Hááát.. nem tudom. A sminket tök jól leszedi,meg tetszik hogy ennyire nedves,viszont az illata engem nagyon nagyon zavar. Nem bírom elviselni,pedig amúgy jó lenne.. Biztosan el fogom használni,de még kérdéses hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

bi22

2016. november 27.

Rossmannban szoktam vásárolni, végre egy olyan kendő, ami leszedi a sminket és nem csípi sem a szemem sem az arcbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

honey88

2016. július 18.

Az illatát egyáltalán nem szeretem, viszont a sminket elég jól eltávolítja. Utazáshoz vettem, itthon nem jutna eszembe ilyet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3