Some By Mi

Ár:   $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   $16
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

AHA, BHA, PHA és teafa tartalmával tisztábbá és ragyogóvá teszi a bőrt. Hidratáló, hámlasztó, pórusösszehúzó, folthalványító hatású, megelőzi és gyógyítja a pattanásokat. Bőrbarát 5.5 pH-értékű.

3900 ft - Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner
Ár: 3900 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: Kép alapján , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
Some By Mi AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner - BodyWash tusológél
Ár: 6000/8000 , Eladó: szyrup
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, MPL csomagautomata

SkinCareAddict

2021. december 7.

Minden volt csak miracle nem. Semmi hatása nem volt a bőrömön, így ki is vettem a rutinomból. Jelenleg azt mondanám, hogy azok akik a krém után úgy gondolják, hogy ha a tonizálóját (illetve a szérumját) is használják, akkor még jobb hatást érnek el, ki kell ábrándítanom őket.A toner árához képest gyengén szerepel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

meridaa

2021. június 5.

Hosszabb használat után azt tapasztaltam, kevesebb miteszer volt az orromon, az elhalt hámsejteknek kevés. Sajnos most kiütések (piralis dermatitis) lettek az államon, szerintem nem ő a ludas, de most hanyagolom őt is a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

grd39

2021. május 1.

Nem művelt csodákat az arcommal, de kellemes volt használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

Nem művelt csodákat az arcommal, de kellemes volt használni.

aquana

2021. április 9.

Nagyon kellemes kis hámlasztó. Vizes állaga van és elég karakteres szaga, valahol a teafa és a borsmenta között. Teszi a dolgát, sokáig használ az ember egy üveget, szóval ár/érték arányban is jó. Érzékeny vagy kifejezetten száraz bőrre nem tudnám ajánlani, de kombinált/zsíros bőrre jó, lesimít szépen és pattanásmentesít is valamennyire. Ha a teafa és borsmenta nem zavar és a bőrtípusodnak megfelel, akkor hajrá!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

hedorka

2021. március 9.

Nem csodaszer, de nekem nagyon bevált. Sokáig kitart, szépen tisztít, több termékkel együtt használva abszolút helye van a napi rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Tardie

2021. március 8.

Nagyon szuper kis toner. Mivel kevés benne a savak koncentrációja, nem szabad tőle elvárni nagy hámlasztást, de így is gyönyörűen rendben tartja a bőrt, eltávolítja a felesleges faggyút, mégsem szárít. Reggelente is szoktam használni, amikor a hámlasztók után csak áttörlöm az arcomat ezzel. Nagyon meg vagyok vele elégedve, biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Most kezdtem el a K-Beauty őrületet, így sok kutatómunka után eldöntöttem megrendelem a Some by Mi csomagot, ami egy szappant, ezt a tonert, serumot és krémet tartalmazta.
A bőröm kombinált és érzékeny, jellemzői, pici de sok bőr alatti pattanások, érdes dudoros felület, tág teli pórusok és bőrpír.
Mivel nem akartam 100 lépéses komplikált rutinnal kezdeni, és számolgatni tervezgetni mit mivel és mikor kombinálhatok az aktív anyagokból, ezt a termékcsaládot választottam, mert ebben minden benne van ami számít és hasznos :)
És bizony nem is csalódtam!
A test csomag majdnem egy hónapig tartott, közben megrendeltem mindent nagy kiszerelésben.
Ez az első hámlasztó tonerem, féltem is tőle hogy irritálni fog vagy valami rosszat tesz, az ígyis problémás bőrömmel, de csak jót tett! És csak ajánlani tudom!!!
Átlátszó, teljesen folyékony vízállagú toner, számomra, enyhe mentolos narancsos illattal, hűsítő és hidratáló hatással. A bőröm azonnal beszívta és puha hidratált, fénylő, életteli lett. Pár nap használat után már látható volt az eredmény, kevésbbé piros és pattanásos lett a bőröm, a telített tág sötét pórusok is halványultak.
A 30 nap utáni csodát nem várnám ettől a termékcsaládtól, de csendben gyengéden teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

És bizony nem is csalódtam!

ediok

2020. január 26.

Első hámlasztó hatású tonikom. Azt hiszem többet vártam tőle, mint amit adott, de nem vagyok csalódott. Sokkal gyengédebb tonik, mint gondoltam. Nem iritál, nem szárít egyáltalán, így nem tudok rosszat írni róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Eva123

2020. január 25.

Együtt használom ugyan ez a termék család serum, cream és cleansing bar-jával. Osszesegeben egész jó, önmagában nem biztos, hogy egy nagy csoda lenne, de a rendes koreai több lépcsős arcápolási rutint használva látható az eredmény. Nélküle nem lenne ugyan az.
Most fogom újra venni.
Ár mennyiség arányban is jó, főleg akció idején.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Most fogom újra venni.
Ár mennyiség arányban is jó, főleg akció idején.

Feketemacska

2020. január 10.

Már a fél üveggel elhasználtam, de nem történt csoda tőle, pedig a szérumát is használom. Könnyű vizes állagú folyadék citromos illattal. Könnyen beszívódik és nem kell sok belőle pedig hatalmas a kiszerelés. Néha DIY maszkot szoktam készíteni belőle hogy fogyjon, de a hatását nemigazán érzem. Mindenesetre elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Urea, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactobionic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

A fecske (általában a szalangána és a fényes szalangána) fészkéből nyert kivonat. E szerint a kutatás szerint a fecskenyál természetes forrása az EGF-nek, vagyis az epidermális növekedési faktornak. A hatóanyag egyik gyártója szerint a fecskefészek kivonat támogatja a bőr barrier funkcióját, felgyorsítja a sebgyógyulást, és segít abban, hogy a bőr rugalmas, egészséges és fiatalos maradjon.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.