Some By Mi

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2019. december 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nyugtató hatású SPF50+ / PA++++ faktorral ellátott fizikai fényvédő, ami erősíti a bőr természetes védőrétegét. Segít a ráncok megelőzésében és egyenletessé teszi a bőrfelszínt. Könnyen felszívódó, lotion textúra, ami nem hagy kellemetlen, fehér réteget az arcbőrön.

zs001

2020. január 1.

Rengeteg fényvédőt kipróbáltam már, mivel én nem szeretem, ha barna a bőröm. A kémiai fényvédőktől kiütéseim szoktak lenni illetve a szemem könnyezik tőlük, a fizikaiakat meg a fehér réteg/lemoshatatlanság miatt nem szerettem. Ez a krém viszont tökéletes. Nem is fogok már mást kipróbálni, felesleges. Nem hagy semmilyen fehér réteget, nem fullasztó a viselete. Matt hatást nyújt, jól véd, és kíméletes. Ha van egy kis irritáció, nyugtatja is a bőrt. Maga a krém fehér színű, nagyon enyhe, citrusos illattal. Én egész évben, télen-nyáron ezt használom. Maximálisan megéri az árát, remélem, mindig kapható lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

tara95

2019. november 29.

Túl vagyok már jó pár fényvédőn, de eddig ez a legjobb.

Állag: géles krém, pillanatok alatt becuppan.
Illat: az illóolajok miatt citrusos, nem irritál.
Ár: középkategóriás, szerintem megéri.
Fehér réteg: nincs.
Szilikon, alkohol, parabén: nincs.
Pattanások: újakat nem okoz, nem szárít, kicsit csökkenti a gyulladást, ha van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Túl vagyok már jó pár fényvédőn, de eddig ez a legjobb.

Állag: géles krém, pillanatok alatt becuppan.
Illat: az illóolajok miatt citrusos, nem irritál.
Ár: középkategóriás, szerintem megéri.
Fehér réteg: nincs.
Szilikon, alkohol, parabén: nincs.
Pattanások: újakat nem okoz, nem szárít, kicsit csökkenti a gyulladást, ha van.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.