Sospiro

Ár:   57 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. január 26.

Ár:   57 200 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online

Fejjegyek: narancs, citrom, bergamott

Szívjegyek: gyümölcsös tónusok

Alapjegyek: vanília, fehér pézsma, borostyán

Sospiro Erba Pura EDP és más Nerolis minták
Ár: 3.500.-Ft postával , Eladó: Agnesanna
Állapot: Próbált, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postánmaradó levélként küldöm.

Bernadett78

2019. szeptember 23.

Nekem ez az egyik kedvenc illatom a Sospirotól🤗 szuper nőies, különleges, ès brutàl tartós. Reggeli fújás után még este is illatozok,sőt a ruhán napokig érződik!
Vakon ne vegyetek egy üveggel😉 sokaknak nem tetszik, de akinél betalál...ott Szerelem lesz🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

GNóri

2019. augusztus 23.

Ez a Sospiro/Xerjoff láz valahogy engem nem kapott el, viszont egy vásárlásom mellé kaptam mintát az Erba Purából. Elképesztő hatósugarú, egy kis minta konkrétan beillatosítja a szobát és a táskámat. A kis üvegfiolából szagolva kifejezetten tetszik, ekkor füstös-citrusosnak érzem, na de bőrön...Hát, ez rajtam valami pusztulatos, bocsánat. Egyrészt tényleg olyan baltával faragott illat, két részre tagolható, van benne szúrós füst, meg vannak a gyümölcsök aztán jónapot', a kettő közt semmi kapcsolódás, összemosódás, vagy átmenet, mintha két külön parfüm lenne rajtam. Másrészt ezek a gyümölcsök az ámbrával és a vaníliával rajtam nagyon poshadt, förtelmes, irritáló hatásúak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Lina6

2019. augusztus 3.

Tartossagaval nincs gond. Oudosnak erzem,ezert nem vagyunk joban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Tartossagaval nincs gond. Oudosnak erzem,ezert nem vagyunk joban.

Bigris

2019. július 31.

A F-n olvastam egy véleményt, mely szerint trópusi gyümis autóillatosító illata van. Szerintem is. Egy éve van meg a mintám, kétszer mertem kipróbálni. Először egy fújásnyit, de még a tudatlanok bátorságával. Tegnap teszteltem megint egy év után. Nem rossz illat, egyáltalán nem. Finom gyümölcsös. A bőrömmel is passzol. Mégis egy icipici fújásnyi olyan iszonyatos töménységgel és szillázzsal csücsült a bőrömön, hogy szinte kisütötte a szaglósejtjeimet. Mint amikor az ember valami jó erős klóros fertőtlenítővel takarít és beszívja a klórt. Nna onnantól órákig nincs rendes szaglás. Az Erba Pura ezt tette az én szaglásommal. Semmi mást nem éreztem magam körül. Négy alkalommal próbáltam lesikálni. Kétszer sima szappanos vízzel. Az igazi szappan képes nagyon sok mindent lehozni. Az Erba Purával nem bírt. Töménység, hatókör maradt. Aztán próbálkoztam szódabikarbónás vízzel. Aztán kínomban már a tisztítószeres tisztítókendővel próbálkoztam (amit egyébként nem szoktam csinálni). Az Erba Pura maradt. Aztán még zuhanyoztam este, szappannal még megdörzsöltem. Ma reggel ismét zuhanyzás, szappan. Most délelőtt 10:50 perc van. A tegnap kora délután felfújt pézsmás déligyümölcs saláta még mindig érezhető a könyökhajlatomban . Kérdésem. Ha az EP ilyen tartós, akkor a többi parfümnél hogyan nem bírják vagy akarják ezt elérni. Még megtartom a mintácskát, hátha egy újabb év múlva jobban tetszik (vagy megromlik), de most ez nekem ilyen töménységben tényleg lebénítja a szaglósejtjeimet. A csillagok száma a minőségnek, a tartósságnak és hatókörnek szól. És ironikus módon ugyanezen okok miatt vonok le tőle csillagot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 31.

aidanne

2019. július 6.

Up:
Egy evig hagytam ot nyugodtan. Amikor eloszor talalkoztunk akkor is nagy volt a szerelem, szerettem, hogy ez az amugy agressziv illat milyen szeliden lovagol a boromon es mennyire egyek tudunk lenni. Azonban nekem az izlesem fenekestul felfordult igy, -bar tudtam, hogy szeretem ot- szepen parkolo palyara tettem. Most, ebben a 33 fokos melegben ot fujtam. Akartam, hogy megszeliduljon rajtam, mint minden agressziv illat a nagy melegben. Ez egy csoda. A femessege szinte fel sem tunik, helyette kremes, gyumolcsos csodalat ul a boromon, teljes harmoniaban. Ez am az illat. Be kene szereznem mar uvegeben is mert mar bizonyitott epp eleget.

Egyszer olvastam, hogy az illatok erzese soran van az a szint, amikor mar nem csak erzesek, emlekek jonnek elo, hanem mar mar tortenetet mesel vagy epp zenet hallunk. Akkoriban ugy olvastam, ket reszre oszlik ez: ki ezt, ki azt erzi. En a torteneteket kapok soraban voltam, de most.. Ez a parfum engedte elsokent, hogy vegre halljam: hegedu finom hangjat mely az egyik kedvenc hangszerem.
Errol a parfumrol azt irjak egyreszt, hogy van egy titkos osszetevoje mely adja azt az igazi varazsat. En ezt a parfumot elsokorben nem tudtam elkepzelni magamon mert nem ereztem, hogy hozza meltoan tudnam viselni. Bohokas termeszetemmel igen osszeegyezhetetlen volt, es ezt a csodat odaadtam a ferjemnek, viselje o. Rajta csodalatosan egyensulyban kerult az az osszetevo ami miatt csodalatos(lehet) es nem nyeli el a parfum hanem egye valik vele. Ma ujra ezt fujta a ferjem es ugy ereztem ez az osszetevo ami miatt oly gyonyoruen muzsikal, talan.. de csak talan en is melto borfelulet lehetek a szamara. Megeroltettem magam es kiprobaltam. Kaprazatos ahogy a nehezsege ellenere a gyumolcsok es a vanilia megszeliditi rajtam, mondhatni tartja a gyeplot. Kacer, varazslatos, barsonyosan karcoskodik es siklik a boromon. Gyonyoru darab rendkivuli tartossaggal. Igazi ekszer a bornek es az erzekeknek. Akarom ot, es ezert bohokas mivoltomat is haptakba vagom csak legy velem Erba Pura

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Up:

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. június 24.

Véletlen útján cseréltem őt és láss csodát, pedig nem akartam de rajtam ordít órákig hogy itt vagyok és szép vagyok :-)
Bocsánat de úgylátszik szereti a kémiám ami kifejezetten nekem jó érzés, semmi felhang, a gyümölcs és a többi vegyesen ....még ilyen illatot sosem éreztem ami ennyire egyben marad .......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 24.

Sompi1

2019. június 16.

Amint kifújtam beleszerettem. Imádom- gondoltam, aztán 15-20 perc elteltével olyan lesz rajtam, mint a Chemotox. A leszáradás ismét nagyon szép, de sajnos pont a legkellemetlenebb rész tart nagyon-nagyon sokáig. Annyira szeretném szeretni, de nem passzolunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 16.

Krisztocska

2019. június 5.

Fogalmam sincs, mit gondoljak erről az illatról. A leírások alapján valami édeskés, nőies finomságra számítottam. Ehhez képest kaptam egy füstös valamit. Kifújáskor nagyon tetszik, érzem a citrusokat, bár nem a megszokott formában, hanem inkább a kesernyés héjukat. Később pengeélessé válik rajtam az illat, hiányzik az édesség és a puhaság. Ez egy kemény illat, szó szerint.
Tegnap a csuklómon próbáltam, de nem fújtam, csak a fújókát érintettem a bőrömhöz. Este zuhanyzás után, elalvás előtt mangó illatot éreztem. Nem a levet, hanem mint mikor a szőrös magról rágcsálom le a gyümölcshúst. Megszaglásztam a csuklómat és bizony onnan jött.... el sem akartam hinni. Nagyon tetszett. Hol van ez a finom mangó alapból?? Még csak kb 2 órája van rajtam, de már kezd fájni a fejem és úgy érzem, kiégeti az orrnyálkahártyámat. Krémmel le kellett vakarnom és magamra fújni mást, mert egyszerűen nem bírtam tovább. Fáj az orrom. :( Csak a tartóssága miatt kap két csillagot, az tényleg verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

andrea91

2019. május 4.

a penetráns szó sosem volt még ilyen találó. borzasztó minden értelemben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

a penetráns szó sosem volt még ilyen találó. borzasztó minden értelemben

Timi8

2019. május 1.

Nagyon féltem tőle a megosztò vélemények miatt de szerettem volna kipròbálni. Kellemes meglepetés mert vmi mennyei! Pici oud-ot érzek benne, illetve rajtam olyan mintha a Dsquared Want Pink Ginger nővérkéje volna. Isteni finom. 4-évszakos. Brutál szillàzs és tartòsság. Marhàra bejön! Még az is lehet, h.ùj szerelem ;))) Minden esetre a szìvdobbanás máris adott, immáron saját mintát kòstolgathatok kedvemre 😋 Köszönöm Neked S.M.!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.