South of France

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online külfüldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Lelőhely:   online külfüldről
Kategória:   Szappanok

„French Milled” szappan organikus shea vajjal. Természetes színezékkel, illatanyaggal, természtes és esszenciális olajok keverékével.

Nem tartalmaz ftalátokat, SLS/SLES-t, parabéneket, EDTA-t, glutént és állati eredetű összetevőket. Állatbarát termék, újrahasznosított papírba csomagolva.

[A verbenásnak, a levendulásnak és a shea vajasnak ugyanaz az INCI-je.]

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

svivko

2014. szeptember 26.

Oo-kéééé! Tudom, hogy sokszor írjuk hogy egy az igazi xy illat! De! Akkor is leírom.
Ez az igazi friss, napsütésben 32°-os átlaghőmérsékletben nyílott igazi levendulaillat!

Egy mese. Egy púder lila álom. Bár a szappan zöld, de akkor is. Teljesen visszahozza a nyaralás hangulatát. A meleget, a tengert, a szabadságot... Ráadásul esti tusoláskor nagyon relaxáló, teljesen lenyugtat, és szerencsére meg is marad a bőrön, nagyon enyhén, de több órán át.
Arról nem is beszélve, hogy mióta megérkezett, mással nincs is kedvem fürödni. A habja gazdag, nagyon krémes, egyáltalán nincs szárító hatása. A kis 1 $-os kiszerelést vettem (ez 42,5g-os) folyamatos használat mellett kb 3 hétig lesz elég.
Utána jöhetnek a többiek.... Fügés, Cote d'Azur-os ( illata: pár csepp citrom, olívaolajjal nyakon öntve, frissen szedett virágokkal a háttérben), Zöld teás, Citromos verbénás, Narancsvirágos..... Hmm... Máris imádom a márkát! :) Illat orgiákat a fürdőben mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Essential Oil, Parfum/Fragrance
Színezékek: Color

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.