Speick

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaslany, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alumíniumsómentes dezodor férfiaknak, érzekeny bőrre. Természetes ápolas a válogatott növényi összetevőknek köszönhetően.

nyuszo

2018. május 24.

Fiam használja (de szerintem uniszexnek is elmegy!). Nagyon finom természetes, fenyős illata van (valódi illó olajokat tartalmaz, zsályát, valeriánát...). Igazi felfrissülés a sok mű illat mellett. Minden-mentes, VEGÁN!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

szofiakontos

2016. november 7.

Ez a dezodor unisex, nők is használhatják. Én is ezt használom évek óta. Nem irritál hónalj borotválás után sem. Naponta 2 x kenem és alumínium nélkül is hatásos.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Cicaslany

2013. november 1.

Egyszerre 1 és 5 csillag.
Megkérdeztem az "embert", hogy mit írjak róla. Azt mondta, írjam meg, hogy jó. Férfiak...:D
Szóval az illata kellemes, fenyős, férfias. Az izzadásgátló hatása tökéletes, ilyet még nem is láttam alumínium-mentes terméknél.
VISZONT. Foltot hagy, nem is kicsit. Olyan, mint egy izzadságfolt, csak épp zsíros és nem tudom kimosni az ingekből, az illata is megmarad mosás után.
Most nem is tudom, hogy értékeljem, hiszen a célja testszag és az izzadtságfolt elkerülése lenne, ami teljesül is, leszámítva, hogy olajos foltot hagy az ingek hónalján, ami nem elfogadható mellékhatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Egyszerre 1 és 5 csillag.

Hidratálók: Propylene Glycol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.