Speick

Ár:   £3.50   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 979 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brethalia, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   £3.50
Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Okokucko.hu, 979 Ft

Intenzív ápolás és hosszantartó védelem. Természetes összetevők, kifejezetten a száraz, érzékeny ajkak ápolására.

Ár: 979 Ft , Eladó: Okokucko.hu

brethalia

2017. április 16.

Akárcsak a kézkrémjüket, ezt is bármikor újravenném, sajnálom, hogy Magyarországon még nem találkoztam vele.
Sokféle ajakápolót próbáltam már, de eddig ő az egyik, sőt, talán a legnagyobb kedvenc.

Természetes, természetes az illata is. Pillanatok alatt és szépen hidratál, az ajkak viszonylag gyorsan beszívják.
Télen nagyon gyorsan elfogyott, az utolsó cseppig elhasználtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Télen nagyon gyorsan elfogyott, az utolsó cseppig elhasználtam. :)

Antioxidánsok: Tocopherol

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.