Splat

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   drogéria, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogínyvédő és fogzománc erősítő fogkrém. Nem tartalmaz fluoridot, SLES-t, PEG-et, parabéneket, mesterséges aromát és színezékeket.

Noncsikaaa

2019. augusztus 21.

Én is kíváncsiságból vettem meg, nem szeretem a mentolos fogkrémeket, ezért számomra kellemes csalódás. Alapban odavagyok a propoliszos termékekért, részben ezért is esett erre a választásom. Az íze nagyon enyhén mentolos, számomra inkább kesernyés-sós, ami folyamatosan enyhül. Nekem kifejezetten tetszik. Jól tisztít, egyáltalán nem szárítja a számat, egyelőre elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Lilium

2019. július 9.

Nem rossz fogkrém, kíváncsiságból vettem. Az íze picit fura: nem is édes, nem is mentolos. Nekem elsőre sós volt, majd íztelenné változott. A fogaimat szépen tisztította, az összetevői is rendben vannak, egyedül az íze a negatív pont. Aki cukros-mézes ízre vágyik az sajnos csalódni fog, de aki nem bírja a mentolt annak megérhet egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate