Splat

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2021. március 23.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Gyengéden fehérít és eltávolítja a lerakódásokat.
  • A természetes papain enzim segít eltávolítani a lerakódásokat, a legújabb szájvíz összetevők gyengéden fehérítik a fogakat.
  • A kókuszdió kivonat, ami a szájvíz különleges ízét biztosítja, hozzájárul a fogíny egészségéhez.
  • Az útifű és nyírfalevél kivonatok segítik a védekezést a fogszuvasodás ellen.
  • Az L-arginin és aktív ásványi összetevők, mint a cink, réz, magnézium erősítik és újjáépítik a fogzománcot.
  • Nem tartalmaz fluoridot és alkoholt, SLS-t, klórhexidint, szacharint, PEG-et és mesterséges ízanyagokat.

biusbraun

2021. április 9.

Kedvencem! Nem irritál, nem csíp, kellemesen tisztít és ápol. Használat után olyan érzésem van, mintha egy finom bevonatot képezne a fogaimon.
Sokadjára veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Sokadjára veszem újra!

LUNACICA

2021. március 23.

Egyszerűen IMÁDOM!!! Végre egy szájvíz,amit nem kell felvizeznem,hogy ne marja szét a számat.Az ízét nem tudom megunni,olyan,mintha enyhén mentolos pina colada koktéllal öblögetnék. :))) Nagyon jó hosszan sima felületű lesz tőle a fogaim felszíne,sokáig frissnek érzem a "számat" ,én egy hónapja használom,és talán egy-két árnyalatot még fehérített is a fogaimon,szóval én maximálisan elégedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

FATIvagyok

2020. december 24.

Elsősorban az összetevői miatt próbáltam ki. Nagyon elégedett vagyok,jól tisztít és az íze is kellemes. Nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

hatsmomo

2020. december 18.

Az első benyomásom az volt, hogy na ezt biztos nem veszem újra. A hozzászólások alapján valami csodás, édes, malibus ízre számítottam, ehhez képest nem olyan kellemes, de szokható. Az ára is elég borsos szerintem. Ami miatt mégis újra a kosaramba fog kerülni, az a fehérítő hatás! Ilyen szintű változást egyáltalán nem vártam egy szájvíztől, de így már abszolút úgy gondolom, hogy megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

tszentiv

2020. november 20.

Eleg valogatos vagyok a szajvizeket illetoen, nem szeretem ha tul erosek, csipnek vagy fura utoizukvan. Na ez tokeletes mar vagy 4 uveggel elhasznaltam, kozben probalgattam masmilyeneket is a valtozatossag kedveert de mindig erre terek vissza. A feheritest illetoen nem tudom, hogy latvanyosan feheritene-e, de az ize nagyon jo es jol tisztit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Vanille23

2020. november 17.

Minden Listerine szájvíz csípett, akármilyen alkoholmentes, enyhe változatot vettem, ezért váltottam erre, hátha ezzel sikerrel járok. Elsősorban a csomagolása keltette fel a figyelmemet, illetve főle az, hogy kókuszos ízt ígér :D Ami így is van, jó íze van, kicsit édeskés, de nem zavaró, tisztának érzem utána a számat, és egyáltalán nem csíp. Egy dolog fura benne, hogy nagyon felhabzik, ezért én csak nagyon keveset használok belőle egyszerre, hogy kényelmesen tudjak vele öblögetni, de így legalább sokáig elég lesz :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

n.dia

2020. október 28.

A Signal kókuszos fogkrémmel együtt használom. Nagyon jól tisztít, én szeretem a Malibura hajazó ízét is, visszarepít a bulizós időkbe :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

rekra

2020. július 22.

Összetevői csodásak, illata fincsi, de nem szeretem annyira a kókuszt, eleve úgy terveztem, hogy felesben használom a citrusossal, és így meglepően sima szájvíz íze van. Nem édes, nem keserű, nem túl mentás, tökéletes. Örülök ennek a terméknek, egy ideje szeretnék szájvizet használni újra, de mióta natúrabb vonalon mozgok, nem akartam a régit megvenni újra. Nem várok el tőle mást, minthogy kiegészítse a fogalom tisztítását, ápolását. Szerintem ezt megkapom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

natasa

2020. július 8.

Szuper szájvíz, nagyon jó összetevőkkel! Ízre nekem bejön, végre nem a szokásos maró, mentolos íz.... Így szívesebben nyúl az ember utána. Nekem kicsit talán érzékenyíti a fogaimat, de lehet, hogy téves észlelés, legalábbis szeretném, ha téves lenne, mert szívesen használnám ezt a terméket. Még próbálgatom, vagy ritkábban használom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

Nessy

2020. május 8.

Szerettem, hatékony, de a lentebb emlegetett Malibu feeling miatt én is inkább a citrusosat veszem újra! Legszívesebben a gyógynövényeset próbálnám ki, de azt nehezebb beszerezni. Kókusz rajongóknak abszolút ajánlható termék, jó összetétellel, nekem kicsit túl édeskés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Xylitol, Glycerin

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.