Splat

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2017. május 31.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

99%-ban természetes, gyengéd fehérítő és erősítő fogkrém érzékeny fogakra, kókuszolajjal és papainnal.

• 30 másodperc alatt tisztít
  • 15 aktív, természetes összetevő
  • 12 órás tisztító hatás

Nem tartalmaz SLES-t, PEG-t, parabéneket, fluoridot, szintetikus aromákat vagy színezékeket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rommie77

2021. december 17.

UPDATE
Úgy néz ki, ennek a terméknek már kétféle verziója létezik, én most véletlenül az újabbat (?) vettem meg. Amit régebben imádtam és folyton újravettem, az fehér, frissítő és enyhén kókuszos ízű. Ellenben amit most sikerült beszereznem, az sárgás színű, és valami rettenetes édes szaga és íze van. Olyan, mintha cukorsziruppal mosnék fogat, elképzelésem sincs, mit rakhattak bele.

Úgyhogy most 3 csillagot adok, mert 5 jár a fehérnek és 1 a sárga borzalomnak. Mindkettőnek Superwhite a neve és a csomagoláson kókusz látható.

-------------------------
Én igazán látványos fehérítést nem várok el egy fogkrémtől, nem is emiatt vettem, hanem a szimpatikus inci miatt. Már elhasználtam egy tubust, de nagyon bevált, úgyhogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

UPDATE

-------------------------

enkeli

2021. június 16.

Kedvenc fogkrémem, már sokszor újra vettem. :) Jó összetétel, pozitív, hogy nem habzik nagyon, és az íze... Kókuszimádóknak kötelező! Nem tolakodó, egy kis mentollal keverve. Friss, tiszta érzetet hagy maga után. A szájvízzel együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

zsuzsi76

2021. április 6.

Ezt a fogkrémet azoknak ajánlanám, akik kíváncsiak, milyen egy enyhén kókuszos testápolóval fogat mosni. SPOILER: borzalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 6.

Bettu

2021. január 24.

Nem rossz fogkrém, bár szerintem se nem túl mentolos, se nem túl kókuszos ízű. De ez is, mint a másik Biomed, amit próbáltunk, szépen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

ziza27

2021. január 3.

Szerintem ez egy jó fogkrém. Könnyen lecsúszik a fogkeféről és nehezen habzik, az íze kellemes kókuszos-mentolos. A nehéz habzás ellenére jól tisztít, enyhén fehérít, nem lettek tőle érzékenyebbek a fogaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

flaghunter

2021. január 3.

Jó pár elégedett véleményt olvastam, gondoltam, egy próbát megér, pont akciós volt. Viszont a 30 mp-es tisztító hatás túlzás, még elektromos fogkefével sem lesznek olyan tiszták a fogaim 2 perc után sem, mint pl a Himalaya-val. A 12 órás hatás nálam szintén nem jött be. A fehérítő hatás kicsit látszik, ennek a rovására a többi nálam nem teljesült. Az íze tűrhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Pappetra99

2020. december 18.

Nagyon szeretem a biomed termékeket, már csak azért is mert, 98%ban természetesek, mert nagyon igyekszem odafigyelni, hogy csak ilyen termékeket használjak.
Szépen tisztít, viszont én nem tapasztaltam fehérítő hatást ellenben erősítette az ínyemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

Stella1993

2020. november 20.

Szerintem tök jó fehérítő hatása van, viszont a frissítő hatását sajnos nem nagyon érezni, pedig nekem ez is fontos lenne egy fogkrémnél, de szájvízzel elmegy. Egyébként a kókuszrajongóknak ez egy top termék lehet, hiszen kellemes kókusz íze, illata van, a mentol pedig nem nagyon érződik ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Gica81

2020. július 30.

Nagyon jó vele fogat mosni. Kicsit fura volt, hogy nem úgy habzott mint a többi fogkrém, de ettől függetlenül ugyanúgy tisztítja a fogakat és az utóhatása kellemes leheletet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Noyko

2020. július 6.

Sodium Coco Sulfatot azért tartalmaz a termék, ami vegyületi szinten ugyanaz, mint az SLS. Rengeteg gyártó váltja ki ezzel az SLS mentességet, amit nem kell elhinni,hogy jobb. Ez a hiba itt is meg van. Nagyon alaposnak kell lenni a bio / zöld polcokon.
Az íze nem túl jó.
Az irány persze jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Az íze nem túl jó.
Az irány persze jó.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.