Splat

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2017. május 31.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

99%-ban természetes, gyengéd fehérítő és erősítő fogkrém érzékeny fogakra, kókuszolajjal és papainnal.

• 30 másodperc alatt tisztít
  • 15 aktív, természetes összetevő
  • 12 órás tisztító hatás

Nem tartalmaz SLES-t, PEG-t, parabéneket, fluoridot, szintetikus aromákat vagy színezékeket.

Rommie77

2019. május 22.

Én igazán látványos fehérítést nem várok el egy fogkrémtől, nem is emiatt vettem, hanem a szimpatikus inci miatt. Már elhasználtam egy tubust, de nagyon bevált, úgyhogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

anitaa17

2019. március 29.

Nincs olyan intenzív kókusz íze, mint vártam, viszont jól tisztít és nem szárítja annyira számat, mint más fogkrémek szokták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

tvivien921

2019. február 22.

Egy hete használom ezt a fogkrémet,eddig nagyon tetszik. Az íze első használatra fura volt,de szeretem a kókuszt, és ez amúgy is inkább enyhe kókusz és mentol íz. Fehérítést eddig még nem vettem észre. Fogmosás után szuper tisztáknak érzem a fogaimat, jobban tisztít,mint más fogkrémek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Hene

2019. február 19.

En nagyon megkedveltem, a fogaim feheritve vannak, de kellemes az ize es az alaga is nagyon tetszik, plane hogy nem habzik annyira es nem kenem vele ossze vissza a szam szelet!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Mariann1807

2019. január 30.

Az íze elég fura, de meg lehet szokni. Valamennyit fehérít, de azért nem egy csodaszer, ilyen áron jobbat vártam. Az összetevői szépek . Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

ancsika87

2019. január 24.

Pár éve már csak természetes fogkrémeket használok, sok márkát próbáltam, de szerintem nem kísérletezek tovább, ennél maradok. Tetszik ez az enyhe kókuszos íz, végre nem csak sima menta, vagy valamilyen más borzalmas szagú/ízű gyógynövény.
Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Imádom!!!

clairenoctuelle

2019. január 3.

Én is nagyon megszerettem ezt a fogkrémet: nekem kifejezetten tetszik az íze és az állaga. Extrém fehérítő hatást nem tapasztaltam a használata során, de kellemes vele fogat mosni. Ráadásul még az összetevői is szépek, úgyhogy jár az 5 csillag ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

hamark

2018. december 25.

Nekem amellett is rendben tartja a fogaim, hogy egy kávézóban dolgozok éppen, az íze/állaga szokatlan volt, de már megszerettem. Ha elfogy, valószínűleg kipróbálok mást, de könnyen elképzelhető, hogy ha az nem jön be, akkor újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

EmmaHeather

2018. október 23.

Update: Többedik használatnál már valamiért nem brillíroz, átlagosnak mondanám a fehérítő hatását, tisztítani jól tisztít. Fogérzékenységet nem tapasztaltam. És az összetevői is nagyon szépek, így nem vonok le pontot.
--------------------------------------------------------------
Nos.. Első használat. Soha nem volt még ilyen fehér a fogam! Oké, mondjuk túl sárga sem volt sosem,nem fogyasztok napi szinten kávét, nem is dohányzom, ami elszíneződésre adna okot. Nézegettem a véleményeket, nem fűztem hozzá túl nagy reményeket, de nem volt drága és megvettem. Nagyon nagy plusz volt, hogy ilyen csodásak az összetevői, semmi ellenszenveset nem tartalmaz. Ízre nekem kellemes volt, tényleg kicsit kókuszos-mentolos :) engem nem zavar. És jobban tisztít, mint a híres-neves társai... Ha így folytatja, nem is akarok majd másik fogkrémre nézni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

--------------------------------------------------------------

SimonKrisztike

2018. augusztus 15.

Nem rossz,de....🙄 nekem a fogerzèkenysèget,nem mulasztotta el! Helyette a 300 Ft is Vademecum sajnos legyőzte...
Nekem fura az íze, képtelen voltam megszokni,semmi frissesèg...😒

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nekem fura az íze, képtelen voltam megszokni,semmi frissesèg...😒

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.