Splat

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2017. május 31.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

99%-ban természetes, gyengéd fehérítő és erősítő fogkrém érzékeny fogakra, kókuszolajjal és papainnal.

• 30 másodperc alatt tisztít
  • 15 aktív, természetes összetevő
  • 12 órás tisztító hatás

Nem tartalmaz SLES-t, PEG-t, parabéneket, fluoridot, szintetikus aromákat vagy színezékeket.

ziza27

2021. január 3.

Szerintem ez egy jó fogkrém. Könnyen lecsúszik a fogkeféről és nehezen habzik, az íze kellemes kókuszos-mentolos. A nehéz habzás ellenére jól tisztít, enyhén fehérít, nem lettek tőle érzékenyebbek a fogaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

flaghunter

2021. január 3.

Jó pár elégedett véleményt olvastam, gondoltam, egy próbát megér, pont akciós volt. Viszont a 30 mp-es tisztító hatás túlzás, még elektromos fogkefével sem lesznek olyan tiszták a fogaim 2 perc után sem, mint pl a Himalaya-val. A 12 órás hatás nálam szintén nem jött be. A fehérítő hatás kicsit látszik, ennek a rovására a többi nálam nem teljesült. Az íze tűrhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Pappetra99

2020. december 18.

Nagyon szeretem a biomed termékeket, már csak azért is mert, 98%ban természetesek, mert nagyon igyekszem odafigyelni, hogy csak ilyen termékeket használjak.
Szépen tisztít, viszont én nem tapasztaltam fehérítő hatást ellenben erősítette az ínyemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

Stella1993

2020. november 20.

Szerintem tök jó fehérítő hatása van, viszont a frissítő hatását sajnos nem nagyon érezni, pedig nekem ez is fontos lenne egy fogkrémnél, de szájvízzel elmegy. Egyébként a kókuszrajongóknak ez egy top termék lehet, hiszen kellemes kókusz íze, illata van, a mentol pedig nem nagyon érződik ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Gica81

2020. július 30.

Nagyon jó vele fogat mosni. Kicsit fura volt, hogy nem úgy habzott mint a többi fogkrém, de ettől függetlenül ugyanúgy tisztítja a fogakat és az utóhatása kellemes leheletet biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Noyko

2020. július 6.

Sodium Coco Sulfatot azért tartalmaz a termék, ami vegyületi szinten ugyanaz, mint az SLS. Rengeteg gyártó váltja ki ezzel az SLS mentességet, amit nem kell elhinni,hogy jobb. Ez a hiba itt is meg van. Nagyon alaposnak kell lenni a bio / zöld polcokon.
Az íze nem túl jó.
Az irány persze jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Az íze nem túl jó.
Az irány persze jó.

Nessy

2020. május 8.

Imádom a Biomedet, de ezt nem fogom újravenni. Semmi rosszat nem tudok róla elmondani, majdnem tökéletes termék a szájvízzel együtt, de a kókuszos íz a végére már kicsit sok volt. Gyönyörűen tisztít, fehérít, nem érzékenyít. A citrusos fogkrém+szájvíz duó is ugyanezt nyújtja, kellemesebb, frissítőbb ízzel. Plusz infó: a fogkeféjük is nagyon jó, jobban szeretem most mint a Curaproxot, ami nagy szó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Soraya

2020. április 20.

A márka többféle fogkrémét is kipróbáltam, de toronymagasan ez a kedvencem. Enyhe kókuszos íze van, nagyon kellemes vele fogat mosni. Jól tisztít, egészségesen tartja a fogínyt, valamennyire fehérít is. Újravásároltam, és elégedett vásárlókènt egyelőre maradok nála.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

Guille

2019. december 23.

Nagyon bevált. Kíméletes és remek kókuszos-mentás lehelletet biztosít. Jó érzés vele a fogmosás és az utóhatása is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

GlamiKitty

2019. október 21.

Szeretem! Először furcsa volt, hogy nem habzik de gyorsan megszokható. Sokkal tisztábbnak érzem a fogaimat mint bármelyik másik fogkrémnél. Az íze is kellemes! 1 tubussal már elhasználtunk, mindenképp újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.