St. Ives

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: TBeszter, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Csökkenti a mitesszereket és a pórusokat.

Sztellaaaaa

2018. augusztus 31.

Hidratálja a bőrömet és eltávolítja a felesleges hámréteget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Hidratálja a bőrömet és eltávolítja a felesleges hámréteget.

Bonzee

2018. március 2.

Nagyjából 5-6 naponta használom, hosszú évek óta. Nekem remekül bevált. Egyenletes bőrfelszínt gyúr, leradírozza a nem odavaló dolgokat. A kezdődő és már meglévő pattanásokkal egyaránt leszámol, mégsem szárítja, hanem jól láthatóan és érezhetően hidratálja az arcomat. Amíg valami innováció során el nem rontják ezt is, állandó helye lesz a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

caori

2017. január 13.

Én tiniként ezt használtam és soha nem volt bőrproblémám.
A DM forgalmazta korábban, de már évek óta nem kapható, hiába sasolom mindenhol. Most rendeltem Angliából, van 2-3 darab felesleges tubusom, aki szeretné. (6-ot rendeltem, mert így jobban megérte a postaköltséggel.)
Pontos megnevezése: St Ives Fresh Skin Apricot Scrub. Akit érdekel, kérem keressen meg, hogy van-e még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Én tiniként ezt használtam és soha nem volt bőrproblémám.

cszkata

2016. október 20.

Eddig ez az egyetlen arcradír, aminél valóban úgy érzem, hogy ér is valamit. Jó sok szemcse van benne, és a vivőanyag is jó sűrű. Radírozás után a bőröm friss és puha. Hetente egyszer használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Sajnos Magyarországon nem tudom hol lehet beszerezni, külföldről rendelem interneten.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

TBeszter

2015. február 21.

Nekem ez az arcradír vált be eddig a legjobban. Nagyon jól tisztít, tökéletes méretűek a szemcsék benne, finom az illata, pihe-puhává varázsolja a bőrt. Az egyetlen hibája, hogy kifogyott és sehol nem találok belőle. Próbáltam mást használni, de még nem találtam olyat, ami felülmúlná (vagy megközelítené).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Cipriana

2014. május 15.

Jó kis radír, de valahogy az az érzésem, hogy az elődje jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Jó kis radír, de valahogy az az érzésem, hogy az elődje jobb volt.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.