Best of Beauty 2019

Stadelmann

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Köldökcsonk kezelésére
  • Nehezen gyógyuló, gyulladt gátsebre

roaringtwenties

2017. szeptember 2.

A gyulladt szőrtüszőimre rendeltem, de nekem nagyon hamar elfogyott, az árához képest főleg. A sebeimet nyugtatta, de látványos eredményt nem ért el, talán túl sokat vártam tőle. Nagyon lepontozni nem fogom, mert be kell ismernem elég hektikusan használtam, néha arcpermetként, néha sérült bőrfelületre, de mindig nagy mennyiségben, így valószínűleg nem adtam neki lehetőséget, időt kiteljesedni. Az üvegcséjét azóta teafaolajos permetezőnek használom, könnyen újatölthető, erre a célra csodásan szuperál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

makoskutya

2016. január 17.

Az egész családnak nagy kedvence.Én minden bőrproblémát kezelek vele.Nagyon hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

hajasbaba

2014. október 24.

Csak azt tudom elmondani, amit már a balzsamjához leírtam. Használható bármilyen sebre, nagyon jól hámosít. Sőt én még arcpermetként is használom, hogy felfrissítsem magam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Illatanyagok: Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Eugenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!