Stadelmann

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Köldökcsonk kezelésére
  • Nehezen gyógyuló, gyulladt gátsebre

DxCSiOadP

2021. február 19.

Rengeteg dologra lehet használni. Nyugtató arcpermetként, napozás után, nyaron nagyon nagy melegben intim részekre tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

bongi

2020. október 26.

Gombás fertőzés kiegészítő kezelésére vettem, de semmilyen hatását nem éreztem. Végül arcpermetként használtam el, de úgy sem éreztem, hogy lenne valami hatása. Ugyanez vonatkozik a többi Stadelmann hidrolátumra, mert megvettem a rózsa hidrolátumot, a teafa hidrolátumot és ezt is. Többet soha, mert inkább veszek olyan terméket, aminek a hatását is látom, nem csak bízom benne, hogy csinál valamit. Főleg ennyi pénzért, mert egyik sem olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

roaringtwenties

2017. szeptember 2.

A gyulladt szőrtüszőimre rendeltem, de nekem nagyon hamar elfogyott, az árához képest főleg. A sebeimet nyugtatta, de látványos eredményt nem ért el, talán túl sokat vártam tőle. Nagyon lepontozni nem fogom, mert be kell ismernem elég hektikusan használtam, néha arcpermetként, néha sérült bőrfelületre, de mindig nagy mennyiségben, így valószínűleg nem adtam neki lehetőséget, időt kiteljesedni. Az üvegcséjét azóta teafaolajos permetezőnek használom, könnyen újatölthető, erre a célra csodásan szuperál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

makoskutya

2016. január 17.

Az egész családnak nagy kedvence.Én minden bőrproblémát kezelek vele.Nagyon hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

hajasbaba

2014. október 24.

Csak azt tudom elmondani, amit már a balzsamjához leírtam. Használható bármilyen sebre, nagyon jól hámosít. Sőt én még arcpermetként is használom, hogy felfrissítsem magam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Antioxidánsok: Leptospermum Scoparium (Manuka) Oil

Manuka olaj. A manukafa leveléből vízgőz-desztillációval nyert antioxidáns hatású illóolaj. Nagyon hasonló a hatása a teafa olajéhoz. A kozmetikumokban használva elsősorban fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen.