Stadelmann

Ár:   1700 Ft, 2100 Ft, 2600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 ml, 55 ml, 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mdl13, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   1700 Ft, 2100 Ft, 2600 Ft
Kiszerelés:   20 ml, 55 ml, 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden bőrtípus mindennapos ápolására használható. Tisztító, pórusösszehúzó, kiegyensúlyozó tulajdonsággal rendelkezik.

Babák bőrápolására is használható. Használható kisebesedett babafenék, szoptató anyák kisebesedett mellbimbói és ekcéma esetén is. A túlerőltetett szemnek valódi jótétemény. Kötőhártya gyulladás esetén is eredményesen alkalmazható.

• Afrodiziákum
  • Sebgyógyítás
  • Sejtmegújítás
  • Sejtregenerálás
  • Vízhiányos bőrállapotra

Illatanyagok: Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol