Star Nature

Ár:   890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Valódi kókusz illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Enne

2019. június 24.

A kókuszmániám kielégíthetetlen. Ezért is csaptam le erre is az Euro Family-ben, amikor megláttam a legalsó polcon. Sejteni lehetett, hogy ezért az árért benne van a pakliban az autóillatosító feeling. Részben be is jött...még tesztelgetem. Valóban tartós illat, de kérdés, hogy ezt a fajta illatot szeretném-e hosszú ideig érezni magamon. Kicsit fejfájdító. Tegnap szobaillatosítónak is kipróbáltam. Borzasztó nagy adag a tartósságához képest, egyelőre fogalmam sincs, hogy fog elfogyni a temérdek egyéb parfümöm, edt-m mellett. Nagyon nem pontozom le, mert még barátkozunk. Majd jövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Kittyki

2019. június 8.

Imádom! Csodás kókusz illattal varázsol el ez a parfüm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Imádom! Csodás kókusz illattal varázsol el ez a parfüm!

RarityRose

2018. október 14.

Imádtam! Tartós illat és nagyon csábító😍😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Imádtam! Tartós illat és nagyon csábító😍😍

Csutak

2017. április 22.

Legjobb barátnőmtől kaptam ajándékba karácsonyra, mert rájöttem, hogy a kókusz illatát imádom. :D Egy ideig használtam is, nagyon jó illata volt és tartós is. Most viszont, hogy már több, mint a fele elfogyott, mintha az illata is tovaszállt volna. Amíg a fújókát szagolgatom, addig érzem...kifújás után viszont semmit. És a környezetem sem szólt még érte, hogy büdös vagyok, pedig aztán fújkáltam magamra elég rendesen. Nem is fogom kidobni, elhasználom még, ami maradt. Újravenni viszont biztos, hogy nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Autumn35

2017. február 6.

Még nem volt kókuszos parfümöm ,be kellett szereznem egyett ,ez egy jó alternatívának bizonyult.:)))kb két fújás elég a sikerhhez,mert töménnyé válik.Finom kókuszos illat,ennyi pénzért nem vártam többet.El fogom használni.Ő nem lett a kedvencem ,de erről nem ő tehet ,megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

KittiASzuperpocok

2016. október 5.

Nagyon jo!
Tenyleg kokusz illata van de nem abban afullaszto ertelemben, vagy mintha naptejes lenne hanem tenyleg kokusz. Ennel az illatnal nem annyira erezni ki a szintetikussagot mint nehanynal.
Ez jol sikerult ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Nagyon jo!
Ez jol sikerult ☺

Melpomene21

2016. február 25.

Imádom az illatát, talán jobban, mint a vattacukrosat, meg a vaníliásat (eddig ezt a 2-t használtam még a kókuszoson kívül).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

PETRA820718

2016. február 21.

Nem vagyok híve a Star Nature illatoknak, de kókuszmániás vagyok, mindenem volt már kókuszos csak egy parfüm hiányzott.
Megvettem, és nem bántam meg, ár-érték arányban jó, tartós, kókuszos :-) igaz kicsit mű, biztos, hogy van ennél jobb is, de ha kókusz illatra vágyom megteszi ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

pinky001

2015. december 8.

Barátnőmnek volt ez meg, nekem pedig a rágógumis tesókája. Hát sokan megfordultak utánunk a folyosón, az biztos. :D Jó emlékek, szeretem ezt a parfümöt, viszont mínusz egy csillag, azért, mert túlságosan hasonlít az autóillatosítóra egy idő után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

Dézi

2014. november 16.

Nagyon régóta vadásztam erre a parfümre, mivel kókuszmániás vagyok és a vattacukros kistestvérét nagyon szerettem, így gondoltam kipróbálom ezt is. Pár hónapja végre beszereztem, de az illata nekem csalódás volt. Nagyon mű, tömény és van egy furcsa utóillata, amitől a falra mászok. Egyszer használtam, számomra pénzkidobás volt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, D-Limonene