Star Nature

Ár:   890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online

Valódi kókusz illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció.

Star Nature EDT Kókusz Illatú+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csutak

2021. december 7.

Újra megvettem, mert elfogyott végül, amit barátnőmtől kaptam és fel kell értékelnem 5 csillagra. Mintha a kókuszrúd nevű édességet szagolgatnám, imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

Jelizz

2021. december 3.

Csak ki probaltam ,de nagyon eros kokuszos autoillatosito illata van. Amugy elegge tartosnak erzem. Lehet megveszem :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 3.

zsofikaa18

2020. május 22.

Nagyon jó és tartós illata van. Nagyon szeretem a kókuszos illatokat és ugye hát kellett vennem egy parfümöt is. Nagyon sok van benne, sokáig elég. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Enne

2019. június 24.

A kókuszmániám kielégíthetetlen. Ezért is csaptam le erre is az Euro Family-ben, amikor megláttam a legalsó polcon. Sejteni lehetett, hogy ezért az árért benne van a pakliban az autóillatosító feeling. Részben be is jött...még tesztelgetem. Valóban tartós illat, de kérdés, hogy ezt a fajta illatot szeretném-e hosszú ideig érezni magamon. Kicsit fejfájdító. Tegnap szobaillatosítónak is kipróbáltam. Borzasztó nagy adag a tartósságához képest, egyelőre fogalmam sincs, hogy fog elfogyni a temérdek egyéb parfümöm, edt-m mellett. Nagyon nem pontozom le, mert még barátkozunk. Majd jövök frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Kittyki

2019. június 8.

Imádom! Csodás kókusz illattal varázsol el ez a parfüm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Imádom! Csodás kókusz illattal varázsol el ez a parfüm!

RarityRose

2018. október 14.

Imádtam! Tartós illat és nagyon csábító😍😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Imádtam! Tartós illat és nagyon csábító😍😍

Autumn35

2017. február 6.

Még nem volt kókuszos parfümöm ,be kellett szereznem egyett ,ez egy jó alternatívának bizonyult.:)))kb két fújás elég a sikerhhez,mert töménnyé válik.Finom kókuszos illat,ennyi pénzért nem vártam többet.El fogom használni.Ő nem lett a kedvencem ,de erről nem ő tehet ,megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

KittiASzuperpocok

2016. október 5.

Nagyon jo!
Tenyleg kokusz illata van de nem abban afullaszto ertelemben, vagy mintha naptejes lenne hanem tenyleg kokusz. Ennel az illatnal nem annyira erezni ki a szintetikussagot mint nehanynal.
Ez jol sikerult ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Nagyon jo!
Ez jol sikerult ☺

Melpomene21

2016. február 25.

Imádom az illatát, talán jobban, mint a vattacukrosat, meg a vaníliásat (eddig ezt a 2-t használtam még a kókuszoson kívül).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

PETRA820718

2016. február 21.

Nem vagyok híve a Star Nature illatoknak, de kókuszmániás vagyok, mindenem volt már kókuszos csak egy parfüm hiányzott.
Megvettem, és nem bántam meg, ár-érték arányban jó, tartós, kókuszos :-) igaz kicsit mű, biztos, hogy van ennél jobb is, de ha kókusz illatra vágyom megteszi ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, D-Limonene