Star Nature

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Igazi vanília illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6%-al magasabb parfüm koncentráció.

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lorsza

2020. február 13.

Az illata valóban ègetett cukor/vaníliástej/karamella. (Elsőre pont az tetszett benne, hogy nem fűszeres-vaníliaillat, hanem könnyedebb, édes)
Viszont kifújás után 5 perccel semmit sem érezni, mindegy, mennyit rak magára az ember. Elég gyöngusz, de ez várható volt. Itthoni kis hangulatteremtőnek elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

diamondring

2019. január 26.

Egy egyszerű vanília illatot szerettem volna magamnak. Azt meg is kaptam tőle, jó töményen, de valljuk be egy igazi komoly nőn egy ilyen illat nevetséges :D
15-18 éves lányokon még oké (ha nem viszik túlzásba), de amúgy nekem túl hivalkodó. Tartóssága viszont 10/10-es, fürdés után is éreztem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

CintiaTekla

2018. december 29.

A régi, hasonló (ár)kategóriájú noname drogériás parfümömet kivonták a forgalomból, helyette ezt találtam jó néhány évvel ezelőtt. Nagyon szeretem, a kedvenc illatom a vanília, ezt a terméket pedig már sokadjára veszem újra - és fogom, amíg megtalálom a boltok polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Nina1205

2018. december 10.

A vattacukrossal ellentétben azért ez már tényleg túlzás. Gyomorforgató művanília, valaki itt írta, hogy autóillatosító, tényleg esetleg annak tudom elképzelni. Imádom a vanília illatát és vadászom a vaníliás parfümöket, de eddig ez a mélypont köztük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Anita97

2018. június 3.

Ennyi pénzért teljesen jó!
Illatát szeretem,de nem túl tartós:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Ennyi pénzért teljesen jó!
Illatát szeretem,de nem túl tartós:(

Hecate

2018. április 11.

Otthoni parfümnek jó. Ugyanis egyszer ajándékba kaptam egy barátnőmtől, én nem voltam elsőre elájulva tőle, ám ahogy felfújtam a férfi rokonoknál sláger lett.... Ők nagyon kedvelik rajtam. Mindig dicsérik, sőt vesznek is nekem azóta ilyen-olyan illatban Star Nature parfümöt. A bőrünk egyedi és más-más illatok állnak az embereknek jól, de szerencsére én a Star parfümökkel valahogy jól harmonizálok, nőies illatuk lesz rajtam, nem olyan tömény és műcukros, vagy tinis mint megszimatolva, vagy levegőbe fújva érezni belőle. Ha utóbbi volna tutira nem kedvelném, de a dicséretek miatt kedvelem. Rajtam elég tartós. Keveset használok és távolról fújom fel. A lüke háromszögletű kupakját nem szeretem, ha véletlen kicsit elfordítva teszem fel, már nem jó és kis türelem játék, hogy újra visszapattintsam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

HelenaMerle

2017. május 16.

Egy ideje imádom ezeket a vaníliás illatokat, de ez... Nagyon nem. Számomra mű, idegesítő. Kislányoknak esetleg, de ha vanília, akkor én már maradok a Spiritnél, az fényévekkel jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Slushy

2017. március 18.

Nagyon finom vanília illata van. ☺ ugyanolyan, mint az yves rocher vaníliás edt -je csak ez tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

carolinett33

2017. február 25.

nagy kedvencem a vanília, de erre konkrétan azt éreztem, hogy ciki lenne hordani. tipikus autóillatosító. én nem ajánlom senkinek, hogy ezt hordja, annyira mű. az yves rocher vaníliás parfümje ezerszer jobb, és az sem egy olyan magas árkategória. 2 pontot adok, mert el tudok képzelni még rosszabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Autumn35

2017. február 20.

Én is megvettem ,ééés nem bántam meg!Kifújáskor nincs alkoholos nyitány,nagyon édes, vaníliástej illatú lessz rajtam.:)) Ünnepi hangulatot teremt. Mindössze 790 ft-ért kaptam egy nagyon tartós kis parfümöt.Épp tegnap este fújtam a csuklómra igaz 2x:) és másnap du háromkor is éreztem,pedig gyakran mosok kezet:))) .5 csillagot adok mert ennyi pénzért, ez a tartós illat ajándék.:)SZERETEM!Ajánlom mindenkinek aki szereti a vaníliát,tegyen egy próbát,hisz ezekből a termékekből mindig van teszter is kitéve.

Valóban ő a legtartósabb és talán a legjobb mind közül.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Valóban ő a legtartósabb és talán a legjobb mind közül.:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, D-Limonene, Linalool