Stella

Ár:   670 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2017. április 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Octopirox, fehér fűz és új-zélandi teafaolaj kivonatokkal - meggátolja a korpásodást okozó élesztőgombák és baktériumok szaporodását.

uaim

2015. december 14.

Egyenlőre hibátlan aztán majd meglátjuk, nekem is és férjemnek is bejött nagyon, sokkal jobb mint a korpairtó samponok amik semmit nem csinálnak és ráadásul végre tudom használni a normál natúr samponjaimat nem viszketek, szóval ötös csillagokkal ha bármi változik irok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 14.

kissnoncsa

2014. október 28.

Nem mondom el, hogy teljesen eltávolította a korpám, de már sokkal jobb a helyzet és kevésbé viszket a fejbőröm. Ez eddig a legjobb megoldás, de azért nem tökéletes ez sem! Ha nagyon makacs a korpád megéri kipróbálni! És jobb a hajnak a hajszesz, mint a különböző korpásodás elleni samponok, mivel azok a ragasztó összetevőihez hasonló anyagokat tartalmaznak sóés "ragasztó" hatásuk által érnek el eredményt, abból én pedig köszönöm, de nem kérek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

csildiko60

Korcsoport: >54
2014. április 20.

De jó annak akinek bevált! Nekem sajnos teljesen hatástalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 20.

De jó annak akinek bevált! Nekem sajnos teljesen hatástalan.

Nicu

2014. április 15.

Elhasználtam 2 tubust, de nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Elhasználtam 2 tubust, de nem használt.

Syl

2014. január 14.

Másodszori használat után mondhatom, hogy nagyon meg vagyok elégedve vele. Évek óta korpás a fejbőröm, ráadásul érzékeny is, így nem használhatok akármilyen korpásodás elleni szert. De ettől a szertől egyáltalán nem lett irritált a fejbőröm és ennek nagyon örülök, a korpa java részét is eltüntette már a második használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

ziadrienn

2013. november 21.

Jó kis termék és olcsó ajánlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Jó kis termék és olcsó ajánlom :)

incifinci28

2013. június 4.

nekem nagyon bevált! elhasználtam vagy 5-6 flakonnal, ahogy kell és azóta se korpa, sem viszkető fejből. a gyógynövényes cuccoknak viszonylag sokára lesz igazán látható hatása, de megéri, árban meg aztán a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

tbkaaa

2013. március 25.

elég olcsó, érezhetően jobb lett utána, egészen jól oldotta a viszketést is. külön jó pont a kupak alakja, bár sakkozni kell, hogy mekkorára tekerem, különben egy liter jön belőle egyszerre...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

ponydogcat

2012. december 2.

Elfogyott, de nem veszem újra. Nagy változást nem érzékeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Elfogyott, de nem veszem újra. Nagy változást nem érzékeltem.

Clinique

2012. június 19.

Az egyik legjobb szer, amit használtam. Teszi a dolgát! Hajmosás után kell a fejbőrbe masszírozni. Féltem, hogy zsírosítja a hajat, de tévedtem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Hidratálók: Propylene Glycol