Stella

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   125ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2017. április 5.

Kiszerelés:   125ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Zsíros

Evelin123

2017. március 9.

Már használni sem merem, mert a hajam csak még zsírosabb lett tőle és valami iszonyatos fejbőr viszketés jött rám. (Nem tudom, hogy ettől-e de ő az első számú gyanusított )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Lolychan

2015. szeptember 23.

Sosem értettem, hogy ami zsíros hajra van az miért zsírosít sokkal jobban? :/ Használat után úgy lelapult a hajam, olyan volt, mintha meg se mostam volna. :/ Borzasztó! :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Katie

2015. július 31.

Pár évvel ezelőtt használtam felváltva a másik fajtával, gondoltam, kezdeni kéne valamit a zsíros hajammal. Nem jött be, semmivel se kellett ritkábban hajat mosnom, mint azelőtt, és elég büdös is. Inkább akkor már a másik fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

szzh01

2015. június 16.

Nem csinál semmit sem a növesztéssel, sem a zsírossággal, pedig 1 teljes flakonnal elhasználtam mosás után nedves hajba (mármint fejbőrbe dörgölve), ill pár héten keresztül próbálkoztam mosások között is. Nekem már a 2. napon csupa zsír a fejem, már +1 napnak is nagyon tudnék örülni, de semmi hatása nincsen! :-(
Ha valaki tud a problémámra megoldást (gyorsan zsírosodó, vékony szálú, lassan növő haj), kérem írjon, életmentő lenne!
Mostanában nézegetem a Lush Roots-ját is, de félek beruházni, 4000 Ft, és már annyi pénzt kiadtam feleslegesen, pedig a zsírosság problémája teljesen ellehetetlenít, állandóan gáz a fejem, pedig 2x annyit kell foglalkozzam vele, mint az átlag... :-(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 16.

helgus96

2015. május 23.

Nagyon hamar zsírosodó hajamra vettem, de nem használt semmit, sőt, jobban is zsírosodott tőle a hajam. Még van a flakonba, biztos elhasználom, mert csupa jó gyógynövényeket tartalmaz, amik ha zsíros hajra nem is, de hajnövesztésre talán beválnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

carriebradshaw

2015. április 21.

Én hajnövesztéshez vásároltam és arra nagyon jó, sőt!A legjobb termék a kategóriájában, tényleg 2-3 hét után látszódik a hatása, olcsó, működik, bár a dm-ben már nem árulják, de fodrászkellékesnél beszerezhető!Ha megszüntetnék tuti kiakadnéééék! :D

up: most már a fodrászkellékesnél se volt, úgyhogy neten berendeltem 5 flakonnal, de nagyon megszüntetés-szagot érzek O.O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

lili55

2015. február 10.

Eddig 4x használtam és sajnos a zsírosodással nem kezdett semmit, sőt inkább még mintha picit zsírosítana is :/ Ennek ellenére a 3 csillag marad , mivel csupa olyan összetevők vannak benne, amik hozzájárulnak a hajnövekedéshez. Még próbálkozok vele egy darabig, hátha.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Vivien1998

2015. február 1.

Tökéletes termék zsíros hajra,ezzel a haj szeszel eleg lenne egy héten 1x hajat mosnom,az illata is kellemes nem az a kibírhatatlan mint ami a Bánfi hajszesz nek van:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 1.

Bunny17

2014. március 2.

hajmosás után masszírozom a fejbőrbe,nekem kb két heti használat után kezdett hatni,bár kénes samponnal együtt használom. eddig 3 naponta mostam hajat,most elég 5 naponta is. bevált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Saci981228

2014. február 8.

Nekem nem hozott változást ez a termék, nem tudnám ajánlani én sem vettem újra! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 8.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.