Stella

Ár:   710 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: quills, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2017. április 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Nyugtató, stresszoldó hatású fürdőhab, melynek kellemes aromája ellazítja a testet és kényezteti az érzékeket. Fürdőzés közben teste és lelke energiával telítődik. A kakaó kivonat és a gránátalma antioxidáns hatású összetevői révén bőre üdévé, fiatalossá válik.

Cicuka22

2017. szeptember 20.

Flakonban nagyon jó és intenzív az illata, viszont kiöntve a vízben hamar elillan. A habzása sem jó, szintén túl hamar eltűnik. Kicsit szárította a bőröm, Így igazából semmi értelme megvenni. Amit a leírása ígér, az sem érvényesül. Annyira hamar elillan az illat és a hab, hogy csak a sima vízben fekszem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Irish

2016. október 22.

Kellemes illata van, ami fürdés után nem "ragad rá" az emberre, de nem is kell. Nem szárított, nem irritálta a bőröm. Viszonylag sokáig jó, így az ára is rendben van. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Zsanett01

2015. november 29.

Csokis karácsonyos illata van!Kevésbbé habzik jól .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Csokis karácsonyos illata van!Kevésbbé habzik jól .

christels

2015. november 9.

Nagyon finom az illata, de vízbe öntve nem túl intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 9.

Nagyon finom az illata, de vízbe öntve nem túl intenzív.

Zsildom

2015. április 4.

Engem az nem zavarna, hogy bűvészkedni kell egy kicsit a habok érdekében - zuhanyrózsával macerásan, de működik - viszont az annál inkább, hogy a parabén mentességgel reklámozott és szuper gyengédnek, bőrkímélőnek titulált cucc irritáló anyagokat tartalmaz. Mert így viszont a minimumelvárás az, hogy legyen habja és illata is a habfürdőnek. A vízben annyira elveszik a csoki aroma, hogy férfi családtag is simán használja. Drágállom is, mert becsapottnak érzem magam. Nehezen fogyott el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 4.

Klau$$x

2014. szeptember 29.

Az illatába rögtön beleszerettem a dmbe..de csak ott..amint vizbe kerül elveszti az illatát ami még magába nem is lenne baj, de totál pénzkidobás az egész mert elég drága volt,ez minden csak nem habfürdö. A fele tubust bele kell öntened hogy jó legyen. Ennél még egy tusfürdö is nagyobb habot csinál. Aki jo olcsot habfüdöt akar ami ér is valami ajánlom a 300ftos bale tusfürdök bármelyikét (Én a csillagvirágost használom, azsem a garambola lambada vagy vmi ilyesmi) na az nagyon jó habot csinált és elég egy keveset is bele önteni a vizbe

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Nyuszitekercs

2014. április 23.

csalódás...ha óriási adagot öntök a fürdővízbe akkor sem érződik igazán az illata..a bőrömnek viszont kellemes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

eperkonzerv

2013. december 30.

Nagyon jó illata van, de nekem nem habzik eléggé. Kicsit szárítja a is a bőrömet, nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

fannyhomoly

2013. november 2.

orijasian jo az illata a karacsonyra emlekesztet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 2.

orijasian jo az illata a karacsonyra emlekesztet

Laura19

2013. november 2.

Csoki és gránátalma...remek párosítás!
Én tusfürdőnek használom. Szerintem jól habzik, nem szárít.
Az illata tartós. Ár/érték aránya is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.

Csoki és gránátalma...remek párosítás!
Én tusfürdőnek használom. Szerintem jól habzik, nem szárít.
Az illata tartós. Ár/érték aránya is rendben van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.