Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2012. június 27.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A csokoládé arc- és testradír minden bőrtípusra ajánlott mélytisztító hatású készítmény, amely a mandulamag finom őrleményével eltávolítja az elhalt hámsejteket. A kakóvaj és a mézkivonat puhítja, hidratálja és frissíti a bőrt, hatékonyan késlelteti az öregedést. A bőrt kiválóan előkészíti a további kezelésekhez. A radír használatával a hatóanyagok a bőr mélyebb rétegeibe tudnak beszívódni.

Sig

2015. december 29.

A kozmetikusomnál találkoztam vele először, hihetetlen finom illata van! Természetesen be kellett szereznem, hetente 2x használom, szépen radíroz.
Saját receptem a használatára: Száraz kézzel szintén száraz arcra kenem fel és masszírozom bele, így kevéssé oldódnak fel a szemcsék és nagyobb hatásfokkal radíroz. Majd hagyom 10-15 percig az arcomon, nem mosom le rögtön, így pihe-puha bőr és hosszantartó hidratáltság az eredmény.
Próbáljátok ki kézen is ugyanígy, a legtutibb kézkrémeket is kenterbe veri! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

Próbáljátok ki kézen is ugyanígy, a legtutibb kézkrémeket is kenterbe veri! :-)

bea0926

2013. július 19.

Hetente kétszer szoktam használni. Nagyon jól puhítja a bőröm. Isteni illata van. Jó az állaga. Lehetne kicsit durvább szemcsés, hogy jobban radírozzon. Mivel csak az arcomra használom, nagyon sokáig elég lesz, így ár-érték arányban is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

hidethiep

2013. április 9.

Nekem első használat után már puhább lett tőle az arcom. Az illata is kellemes. Szerintem kicsit drága a mennyiségéhez képest de ezen kívül megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

csepelia

2013. március 29.

Az illata kellemes, közepesen radíroz, de kicsit tovább kell használni, egyébként puha lesz utána a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Hidratálók: Theobroma Cacao Fruit Powder

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.