Stella

Ár:   1085 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bigsista, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mikrogranulátummal dúsított sárgabarackmag és mandulamag őrleményt tartalmaz, mely kitűnő radírozó hatásával eltávolítja az elhalt hámsejteket, radírozás közben felpezsdíti a vérkeringést, magas vitamintartalmú sheavaj,  sárgabarackmag olaj és mandulaolaj összetevőinek köszönhetően lassítja a bőr korai öregedési tüneteit, puhábbá teszi a bőrt, lágyítja a ráncokat.

• Kiválóan előkészíti a bőrt a további hatóanyagok befogadására.

Gabria

2019. november 12.

Volt egy ilyenem régen, egészen sokat használtam és sokáig. A szemcsék benne nem olyan nagyok és nem olyan sok, de nem olyan rossz ez. Ami miatt már nem használtam az pedig az, hogy egészen konkrétan kb. a felénél járhattam már, amikor az egész valami iszonyat módon bepenészedett. Undorító látvány volt és el is vette tőle a kedvemet, hogy én valamikor is ilyet vegyek többet. Ennek ellenére a hatás megvolt, úgyhogy 3 csillagot talán azért megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

RekaDora

2017. október 21.

Imadom! Nagyon finom az illata, nagy kiszereles,sokaig eleg, nem karcolja a boromet,viszont nagyon szepen tisztit, frissebbbek erzem tole az arcom! Valoszinuleg ujraveszem :)

Ui. Boron mar annyira nem jo, borotvalas elott a labamat probaltam vele leradirozni, de aztan nem tudtam rendesen lemosni, zsiros, ragacsos hatast hagyott a boron..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

batpandarin

2017. szeptember 8.

Olyan radírt kerestem, amiben nincs műanyagszemcse, ezért nagyon mérges lettem, amikor itthon megláttam, hogy ebben is van. Persze lehettem volna figyelmesebb, de a csomagolás is kicsit félrevezető.
Egyébként nem rossz, jól átmasszíroztam az arcom vele, sima lett. Viszont az olajosság miatt furcsa érzés volt főleg száj körül és a kezemen, mintha kiázott volna. Az illata sütis, nem tolakodó (még).
Összességében megéri, csak szomorú vagyok, hogy kis műanyagokat eresztek le a lefolyón.

update: arcra nem jó érzés, "kiizadja" magából a bőröm a maradékot. A műanyag pedig egyre jobban bosszant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Eszterke93

2016. május 16.

Olyan arcradírt kerestem ami finom illatú, kiadós kiszerelésű és a szemcséi nem olyanok, hogy szinte "karcolják" az arcom. Ez a termék tökéletes. Az arcomon és a testemen is használom és bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

LBonnie

2016. február 13.

Mindennapi használatra kerestem arcradírt,és benne megtaláltam az igazit:) a szemcsék pont jók,amióta használom nincs annyi pattanásom,puha utána az arcom,nem szárit ki mint más radírok szoktak.az illata valami fantasztikus :) ja ,és cruelty free!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

jogobetty

2016. január 4.

Nem rossz, csak nem az lett belőle aminek szánták :D. Szerintem lehetett volna a szemcséket durvábbra hagyni, vagy többet, vagy nem is tudom, mert bár puha az arcom tőle lemosás után, de inkább a zsíros, krémes állaga miatt.Sajnos én nem érzem azt a tipikus radírozás utáni felfrissülés érzést. Olyan, mintha egy sima hidratáló krémet meghintenénk tündérporral és azt mondanánk : nesze paraszt, arcradír. Lehet nekem vannak túl nagy igényeim...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Vica75

2014. december 18.

Egyelőre nem tudom hova tenni ezt a radírt. Mikor felbontottam, a látvány után gyorsan megnéztem, hogy ez tényleg radír-e. Egy lágy textúrájú krémet láttam, na de hol vannak ebből a szemcsék?! Az ujjaim között és kézfejen elkenve is alig-alig éreztem radírozó hatást. Akkor úgy éreztem, hogy a kukában fogja végezni. Arcra felkenve egy kellemes, tápláló, masszázskrémhez hasonlót éreztem, csekély, éppen elégséges radírozó hatással. Lemosva viszont kellemesen csalódtam, selymes, puha , hidratált bőr a végeredmény. Testre biztos nem próbálnám, oda ettől erősebb kell. Nekem a radírozó hatás 10-es skálán 3-as. Amúgy mindent összevetve adok neki egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 18.

Wendy

2013. november 21.

Már egy hónapja használom rendszeresen, de olyan, mintha hozzá se nyúltam volna! :) Nagyon jó kis bőrradír, ezentúl csak ezt használom majd, mivel az érzékeny bőröm ettől nem pattogott ki, szemben a Garnier 3in1-es arcradírjával. Az ára is nagyon jó, így jár az 5ös! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

eszti98

2013. november 16.

A legjobb bőrradír:) Egyszerűen imádom!:) A mennyiség pedig ezért az árért, vicc:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 16.

jane79

2013. május 11.

Ár érték arányban nagyon jó, durva szemcsés a radír, nekem nagyon bevált. Jó az illata is nagyon, és nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.