Stella McCartney

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Roberta, Módosítva: 2019. augusztus 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Fej: frézia, jeges citrom, mandarin

Szív: bazsarózsa, bolgár rózsa, ibolya levelek

Alap: borostyán

Stella McCartney Stella EDT FÚJÓS
Ár: 5 ml 1000 Ft, 10 ml 1800 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
KERESEM! Stella McCartney Stella EDT
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: pirolusz
Állapot: Használt, Helyszín: -, fizetés: Személyesen Szegeden v posta utalással

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

anettg

2021. november 30.

A parfüm változatnál sokkal könnyedebb illat. A vágott rózsa finom, friss, virágos illata keveredik a citrommal, de nem az a tipikus rózsa illat. Tartósságban és intenzitásban is átlagos, ezért azoknak nem ajánlom akik szeretik az erőteljes illatokat. Kitűnő választás tavaszra és nyárra, egy könnyed és kellemes nem hivalkodó illatnak. Viszont emiatt lehet kicsit unalmas is, ezért lehet a kisebb kiszerelés kezdésnek jobb választás. 4,5*-t érdemelne, de olyan választás nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 30.