Stella

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andika 01, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz, festett, dauerolt, roncsolt hajra ajánlott.

Olívaolaj tartalmánál fogva ápolja, regenerálja a hajat, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi. A ceramid és selyemprotein a haj mélyebb rétegeiben is erősíti a hajszerkezetet. A hajszálak visszanyerik optimális hidratáltságukat, selymesen lággyá válnak.

nikol134

2015. április 3.

Ma próbáltam ki először, így hosszútávú hatásról még nem tudok beszámolni. Az illata nem a legjobb, de meg lehet szokni, jól habzik nem sok kell belőle. A fejbőröm nem viszket tőle, mint a Dovetól, vagy más többi nagy márkától. Az ára nagyon jó volt, fodrászkellékesnél 890Ft-ért vettem.
Update:
Őszintén megmondva amilyen jó volt először, olyan rossz lett a végére. Mire a flakon feléhez értem rettenetesen viszketni kezdett a fejbőröm tőle, és nagyon hamar zsírosodni is. Más samponnal váltva tudtam csak elhasználni. Sajnos nem váltotta be a nagy reményeimet, bár roncsolt hajra ajánlták én semmilyen változást nem tapasztaltam a hajamon, frissen mosva ugyan puhább volt, de utána ez nagyon hamar elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

Update:

claudia

2015. március 22.

Pár használat után nem tartom annyira rossz samponnak, hiába a feltűnően kedvező ár :) Illatát én nem nagyon éreztem, az olívaolaj tartalma fogott meg, még sohasem használtam olivás cuccot a hajamra (persze ezt nem egy egyszerű sampontól várhatnám). Kókusz-ricinusolaj-tojás pakolást meglepően könnyen lerobbantja a hajamról, a tövek nem nehezülnek el, viszont nagyon gubancol és sprőddé teszi a végeket, ha nem használunk mellette balzsamot.
Szerintem a sampontól ápolást nem igazán kellene várnunk, hiszen annak csak annyi lenne a dolga, hogy tisztítson. A többit meg intézzük el máshogy :) Egyenlőre kiegyezek vele egy négyes értékelésben. Akinek hosszú, dús haja van és olcsó, baromi nagy kiszerelésű sampont keresne annak bátran merem ajánlani, ha nem gond a balzsamhasználat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Hidratálók: Silk Amino Acids

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.