Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

iiika

2016. június 5.

A 6.7 matt barna szín került a kosaramba azzal a reménnyel, hogy szépen kiüti a rezes, vöröses borzalmat a hajamból amit a Casting Sunkiss jelly és az arra festett 6.1 illetve 6 Alfaparf barnák okoztak. A fodrászkellékes lánynak áldom azóta is a nevét, hogy ezt a festéket ajánlotta. Szépen elfedte a vöröses csilogást, nem lett sötétebb egyáltalán, mint amit ígér, nem csípett, nem volt büdös, elég folyós, de viszonylag könnyen tudtam dolgozni vele. Remélem nem kopik gyorsan, megadom neki most az 5öst, ha valami fejlemeny van a hetek múlásával akkor update :-) ja és még az ára ami említésre méltó, ennyi pénzért ajándék oxival fizettem érte 1800 ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

heedi

2015. június 23.

Meguntam a szőkített hajamat, ami eredetileg kb. 7-es színű barna, és eléggé tönkrement a szőkítéstől. Ezt a festéket vettem rá (itthoni festésre, barátnőm csinálta). 4-es barnát, hogy ha akarom, máskor tudjak sötétebbet venni, de egyelőre legyen ez elég. Nem lett a hajam szárazabb sem tőle. Nagyon jó ára van a mennyiségéhez és a minőségéhez képest is. Sokan azt mondták, hogy 2 hajmosás után úgy fogok kinézni, mint akinek elrontották a hajfestését és foltosan fog kikopni. Hát semmi ilyesmi gondom nem volt,
2 hete festettem, és épphogy csak látszik egy kicsit alatta a szőke csillogás, de a 2. festésnél biztosan el fogja már takarni.
A színnel is meg vagyok elégedve, mivel teljesen olyan színt kaptam, amilyet vártam (amit a színpalettán is kinéztem), ezért 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

hajnalkaforgacs

2015. május 1.

amióta megjelent használom, én és a vendégeim is megvagyunk vele elégedve! 100 ml és ahhoz képest nem drága, kiméletes viszont brutál jó színei vannak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

kvitta.girl

2015. április 24.

10.32-eset vettem 12-es oxival, mindenképp valami kímélő hajfestéket akartam így rá esett a választásom a csupán 1%-os ammónia tartalmával. Fodrásszal festettük, semmi szaga nincsen, nagyon kicsit csípett de nem vészes, és marhajó színe lett a búrámnak :) Tényleg szép egyenletes szőke, bézses-hamvas szín, és hajmosás után se kopott belőle és 2 alkalomra elég. Maradok ennél a festéknél, szerintem szuper ár/érték arányban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Teci

2014. november 28.

Nekem sajnos nem vált be,pedig nagy reményeket fűztem hozzá.Sokkal sárgásabbak az árnyalatai ,mint a színskálán.Pedig egy extra hamvas árnyalatot választottam.Pozitívum,hogy tényleg csillog-villog a haj.Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

PanPls

2014. november 16.

Sok kellemetlen élményben voltam "szerencsés" miatta... Hiába jó illatú és nem roncsol, de nem pigmentál rendesen, az intenzív színei pedig hamar kikoptak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Akane

2014. március 16.

Nem rossz festék, az őszt egész jól fogja, a teljesen leszőkített hajat, szépen lehet vele vissza festeni, vagy vissza pigmentálni. Az illatát én nem kedvelem, a színskálához képest sokkal sárgásabbak az árnyalatai, de még így is jobb némelyik drágább festéknél. :) A nem túlzott színskálahűség miatt kap tőlem 3 csillagot, és azért, mert én a sűrűbb anyagokat kedvelem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

fancs90

2013. december 28.

Az intenzív natúr sötét barna színárnyalatot próbáltal ki (6.000), a hajam eredetileg vörös "féle" de mivel az előző színem jeges szőke volt így a vöröset 1 mosással kimostam a hosszából és a végéből, csak a lenőtt részeken maradt meg (LK, Evolution of Colour)...szóval úgy döntöttem, hogy első lépésben inkább egy "alapot" próbálok összehozni. Csak dícsérni tudom, nagyon szépen, egységesen befogta a hajamat, az oxidálója nagyon jó illatú. Második lépésben most szeretném kipróbálni a 7.444-es árnyalatot erre a sötétre, de nem is akarok annyira narancsot. Úgyhogy majd leírom a végeredményt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

kozmano

2013. november 6.

A Stella Vitacolor Intensive hajfestéket már agyba-főbe dicsértem, még a nyáron festettem be a 4-es natúr barnájával a hajam és hát el voltam ájulva tőle. Aztán hajszín változtatási projektbe kezdtem (fodrásszal), jól el is lett rontva a hajam, és persze más festéket használtunk (Alfaparf, de a nyomába sem ér a Stellának).

Végül visszatértem a jó kis Stella Vitacolorhoz, de már ezt az új fajtát vettem. 7.32-es és 7.444 keverékével lett festve és GYÖNYÖRŰ lett a hajam. Egységes, fényes, nagyon nagyon szép! Használata egyszerű, az oxidálószer hozzá nem büdös, olyan mint egy natúr joghurt, nagyon szuper.
Lányok, próbáljátok ki! Egy tubus két festésre is elég, nagyon gazdaságos! És mesés színei vannak!
Mostmár megvan a szín és megvan a hajfesték is (sajnos a Stella Vitacolor Intensivenek elég gyér a színválasztéka, de ennek az újnak nagyon jó), tuti ennél maradok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Hidrolizált (nagy molekulák kisebb egységekre bontása) selyem fehérje, melyet haj- és bőrápoló termékekben használnak felületi hártya képző (film-forming) és hidratáló tulajdonságai (valamint marketing szempontokból jól hangzó csengése) miatt. Részletes információ arról, hogy valójában mennyire hasznos is a selyem fehérje a kozmetikumokban a BeautyBrains blogon.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.