Stenders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillaberek, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a rendkívül könnyű négercsók szerű fürdőtermék vízzel érintkezve habbá válik, és gyengéden, ám hatékonyan tisztítja a bőrt. A tusfürdők kiváló alternatívája. Az 5.5-ös ph értékkel rendelkező tusoló hab teljes mértékben megfelel az emberi bőr átlagos PH-értékének, mely 4.5-5.75 között mozog. Ennek eredményeképpen a termék nem irritálja a bőr természetes egyensúlyát. A tusoló hab grapefruit illóolajat is tartalmaz, mely frissítő és élénkítő hatású. A grapefruit illóolaj hidratálja a bőrt és segít a gyulladt bőr gyógyulásában. Serkenti az anyagcserét, segít a felesleges kilók leadásában, a narancsbőr elleni harcban és a bőr fiatalon tartásában. Nem tartalmaz parabent, szulfátokat és mesterséges színezékeket.

Kiszerelés: 200 ml

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 17.

Állaga kemény, sokkal lágyabbra számítottam, de jól habzik. Illata jellemző grapefruit illat, nem intenzív. Jól hidratálja, ápolja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 17.

Villango

2013. december 20.

Imádtuk, de az ára miatt nem vesszük újra. :)
Szappanmániás vagyok, ezt csak próbaképpen vásároltuk meg. Az igazság az hogy tényleg jó, nem szárít, az illata isteni, de a lélektani határt sajnos átlépi ami az árát illeti, és annyit nem ér. :-/ Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

Imádtuk, de az ára miatt nem vesszük újra. :)

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. június 17.

Kaptam egyszer egy ilyen habállagú tusolót. Csodás illata van, nagyon könnyű felvinni. Nem szárít, jól tisztít, szulfát-, és parabénmentes. Két problémám volt vele: nagyon gyorsan elfogyott, és nagyon drága, én biztosan nem veszek magamnak, bármilyen csábító kis dög :)
A narancsbőr elleni "hatásáról" csak most értesültem, amikor feltöltöttem, szóval az =0, de ezt nagyrészt a világ összes hasonlónak kikiáltott tusfürdőjéről el lehet mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 17.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.