Stenders

Ár:   790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zoldiedina, Módosítva: 2014. március 3.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Vörös áfonya kivonattal gozdagítottuk, hogy bővelkedjen c vitaminban. Flavonoidokat és antioxidánsokat is tartalmaz. Serkenti a bőr természetes regenerálódását. A benne lévő boróka illóolaj tonizálja, frissíti a bőrt.

Madi

2018. október 10.

Ez volt az első Stenders termékem, eddig minden ilyesmit a Lushban vásároltam, de ennek annyira finom illata volt, hogy nem hagyhattam ott, főleg ennyi pénzért. Nagyon kis visszafogott golyó, épp csak halványan színezi be a vizet, semmi extra. A bőrömet nem éreztem puhábbnak, legfeljebb a fürdést követő órában. Bár színkavalkádhoz és csillámokhoz szoktam, ez egyszerűsége ellenére tetszik, biztosan kipróbálok másmilyet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

sztinke

2018. szeptember 26.

Ajándékba kaptam. Nagyon kellemes az illata, és puha bőrt eredményez fürdés után. Inkább zuhanyozni szoktam egyébként, de az egyre hűvösebb estéken kifejezetten jól esik használni és lazítani egy kád illatos fürdővízben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Adree86

2018. február 25.

Imádom az illatát, finom, puha marad után a bőröm, nem beszélve arról, hogy illatozom utána, és minden amivel érintkezem :)
Én inkább zuhanyzáspárti vagyok, de néha napján hideg téli estéken jól esik egy ilyen igazi luxus kényeztetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

sundisznocska

2017. november 17.

Száraz bőrre remek, mint az összes Stenders fürdőgolyó, bár illatban a kékáfonyás messze lekörözi. Fekete pont azért, hogy sajnos tényleg kádat kell takarítani utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

annus88

2017. augusztus 8.

A legjobb Stenders termék. Isteni az illata és nagyon jól hidratál. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

A legjobb Stenders termék. Isteni az illata és nagyon jól hidratál. Imádom!

mliptak

2017. június 27.

Nagyon szeretem az illatát, nem fojtogató, sokáig érezhető még utána a fürdőszobában. Remekül feloldódik, nagyon jó puha lesz utána a bőröm (úgy 15-20 percet szoktam olvasgatni a kádban, addig ázom benne). Az ár/érték aránya is nagyon jó szerintem; abszolút egy nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 17.

Nagyon intenzív illata van. Nagyon jól ápol, hidratál. Illata sokáig érződik, betölti a fürdőszobát. Gyönyörű rózsaszínű a fürdőgolyó, élvezet a fürdés vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 17.

Arganoid

2014. március 14.

Nagyon finom illata van, olyannyira, hogy parfümben is szívesen használnám. Nem tudja valaki, hogy melyik parfümhöz hasonlít leginkább?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 14.

fanni413

2014. január 11.

Isteni az illata, még másnap is éreztem a fürdőben, és magamon is. A bőröm álompuha volt utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

zoldiedina

2013. december 11.

Nagyon szuper ez a fürdőgolyó. Isteni illata van, a fürdő még másnap is illatozott. Hidratálja a bőröm, nem volt száraz fürdés után. Mindenkinek ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Közönséges boróka. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.