Stiefel Laboratories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamoureverything, Módosítva: 2012. március 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különlegessége a szokványos bőrápoló készítményekkel szemben, hogy nem növényi, hanem egy a szervezetünkben természetes módon is előforduló hatóanyagot PEA-t tartalmaz, mely viszketés és gyulladáscsökkentő hatású. Gyors és hosszantartó segítséget nyújt a viszketés és a bőrirritáció csökkentésében.  Hipoallergén, nem komedogén, illatanyagmentes, a legmegfelelőbb ápolás a száraz, érzékeny és irritált bőr számára. A Physiogel-t a Bőrgyógyászati Szakmai Kollégum a 2011-ben publikált szakmai irányelv-tervezetében új báziskészítményként nevezi meg az atópiás dermatitisz terápiájában. DMS szerkezetének köszönhetően utánozza a bőr szerkezetét, így a Physiogel A.I. krém alkalmazkodik a bőrhöz, védi és megerősíti a száraz, irritált és reaktív bőrt. A bőr visszanyeri vitalitását és természetes szépségét, és csökken a reaktivitása.

davincsike

2013. március 5.

tesztelésre kaptam egy KM-tól.
Könnyen beszivódó, illatmentes, olajmentes és "zsiros hatás" mentes testápoló. Valóban ápol, a hideg-meleg vizes váltófürdöben kipirosodott börömnem megnyugtató volt és egy kisebb sebet (horzsolást) is szépen hámositott, ápolt. Gyorsan becuppantotta a böröm és azonnal lehet öltözni és még délutánra is érezhetö a hidratáló hatása. Nem biztos, hogy én vagyok a célcsoport (atóp. derm) de aki egy "natúr" testápolót keres, nem csak kenegetésre annak megfelelö lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

tesztelésre kaptam egy KM-tól.

agica10

2013. március 5.

Minden zuhanyozás után feszülni szokott a bőröm a szárazságtól, ezért muszáj volt naponta kennem testápolóval, sokszor éreztem azonban nap közben, hogy kenhetném újra, főleg a könyököm, térdeim, és a lábaim... Kipróbáltam ezt a testápolót. Nem szívódik be 100%-osan, de nem hagy zavaró érzést, csak tapintásra érezhető. A legnagyobb csoda azonban az, hogy az egy kipróbálás után 4 napig nem éreztem, hogy kéne testápolót kennem magamra, zuhanyozás után is kellemes érzetű volt a bőröm. Az ára kissé húzós, de mivel elég pár naponta használni, nekem megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 5.

renszalai

2013. február 19.

Pár napja próbáltam ki és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kitűnően hidratálja a száraz bőröm, könnyen beszívódik és nem hagy maga után zsíros vagy ragacsos érzetet. Az összetevői is nagyon tetszenek, megnyugtató, hogy nincs benne semmilyen mesterséges vagy veszélyes anyag. Bárkinek merem ajánlani, akinek száraz és/vagy irritált bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Betaine, Acetamide MEA

Szintetikusan előállított tiszta, folyékony vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, habképző, haj- és bőrkondícionáló, viszkozitást szabályzó és nedvességmegkötő hatású összetevő, valamint segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is. Az összetevővel leggyakrabban habfürdőkben, hajbalzsamokban és samponokban találkozhatunk

Squalane eo 1 0

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak