Stiefel Laboratories

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kerika.kerika, Módosítva: 2012. március 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különlegessége a szokványos bőrápoló készítményekkel szemben, hogy nem növényi, hanem egy a szervezetünkben természetes módon is előforduló hatóanyagot PEA-t tartalmaz, mely viszketés és gyulladáscsökkentő hatású. Gyors és hosszantartó segítséget nyújt a viszketés és a bőrirritáció csökkentésében.  Hipoallergén, nem komedogén, illatanyagmentes, a legmegfelelőbb ápolás a száraz, érzékeny és irritált bőr számára. A Physiogel-t a Bőrgyógyászati Szakmai Kollégum a 2011-ben publikált szakmai irányelv-tervezetében új báziskészítményként nevezi meg az atópiás dermatitisz terápiájában. DMS szerkezetének köszönhetően utánozza a bőr szerkezetét, így a Physiogel A.I. krém alkalmazkodik a bőrhöz, védi és megerősíti a száraz, irritált és reaktív bőrt. A bőr visszanyeri vitalitását és természetes szépségét, és csökken a reaktivitása.

Agnessa

2017. május 3.

Már kivonták a forgalomból. Magyarországon nem lehet kapni...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Már kivonták a forgalomból. Magyarországon nem lehet kapni...:(

gittalexa

2016. december 7.

Egyetértek az eddig véleményezőkkel, tökéletesen hidratál, nekem nagyon száraz és érzékeny az arcbőröm, mást sajnos nem is tudok ezen kívül haszálni. Sajnos viszont nem kapható már ott, ahol szoktam venni. Valaki tudna segíteni Budapest vagy Miskolc és környékei érdekelnének, vagy ha rendelni lehetne vhonnan! Köszönöm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

lovecreams

2016. október 31.

Csodaszer. Történt velem ugyanis egyszer, hogy a szám felett, mellett megjelent egy kisebb piros folt, ami viszketett és égett. El nem tudtam képzelni, mi lehet az és miért jött oda..nagyon sokáig ott volt, de még tovább is ott maradt volna, ha nem fedezem fel ezt a krémet!
Pici mintákban volt itthon, még a testvérem kapta az ekcémájára. Úgy bukkantam rá, hogy előtte megpróbáltam mindenféle kencét, hátha valamelyiktől elmúlik, de semmi sem segített:( Kutakodtam, vizsgálódtam..rátaláltam erre, mondtam magamban, egy próbát ez (is) megér:D Kb. 2-3 nap alatt eltüntette a foltot de még a viszketést is megszüntette:)) Maga a tökély. Irritált, ekcémás, égő, viszkető bőrre nagyon ajánlom! Lehet, hogy teljes kiszerelésben borsos az ára, de megéri, higgyétek el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

liljana

2016. január 9.

Szerintem is jó krém. Most hámlasztás után használom. Ha véletlen túlhámlasztok, gyorsan rendbehozza a bőrömet. 13 éve használtam először a fiamnak, akinek ekcémás volt a bőre. Neki is jó volt nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 9.

bagokata

Korcsoport: >54
2014. október 4.

Nagyon jó! kézre-lábra-arcra és az egész testre, maximális pontszámot adok, nagyon elégedett vagyok vele, bár nem olcsó, de megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 4.

lovelyzee

2014. szeptember 3.

Tökéletes levizsgàzott a krém.
Az összes nagy márka erzekeny bőrre való termékét lekörözni. Két évef folyamatosan gyulladásban lévő atopias dermatitist arcon egy nap alatt rendbe tett! Kár,hogy most találtam rá,sok ttízezerrel és bosszúsággal lennék 'bentebb'. kár,hogy egy ilyen jó termékről alig van informacio a neten :-(
Aki hasonlo gonddal küzd annak szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Tökéletes levizsgàzott a krém.
Aki hasonlo gonddal küzd annak szívből ajánlom!

Nefertiti

2014. január 1.

Veeegre megtalaltam az IGAZI arckremet ami a legjobban passzol az en arcboromhoz! Yesss! Sok sok keresgeles es probalkozas utan, ratalaltam a gyogyszertarba ;)
En abba a helyzetben vagyok h magamnak koszonhetem azt h erzekeny lett a borom. Ugyan is a pattanasok miatt mindig erosen szarito keszitmenyeket hasznaltam amik tonkretettek a borom. Zsirosodasra hajlamos az arcborom, de emelett nagyon szaraz es erzekeny is eees meg pattanasos is :) jo kis kombo :P
Nos ez a krem, kelloen hidratalja a borom, anelkul h zsirositana vagy irritalna. Eddig batran mondhatom h tokeletes szamomra.
Egyszeru tubusos csomagolas, meg higenikus. Suru, feher kremet rejt. Kell neki par perc amig beszivodik rendesen, de az eredmeny mindent karpotol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

lexyke

2013. április 24.

Nagyon jó krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 24.

Nagyon jó krém :)

Battike

2013. március 12.

Nagyon szuper krém! Az arcomra ezt használom este, nappal meg a hidratáló változatot! Vékonyan kell kenni és akkor smink alá is jó! Az ára is megfizethető és kevés kell belőle! Az én bőröm ekcémára hajlamos, ugyanakkor zsíros, de vízhiányos szóval elég problémás de ez a krém bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

m.adrienn

2013. március 6.

Kipróbálásra kaptam a krémet, egy pár hete használom és a téli szeles időszakban tökéletesen megfelel a bőrömnek. Nemrég fejeztem be egy roacuttan kúrát ezért nagyon figyelek hogy amit magamra kenek az "tiszta" legyen és ne okozzon problémákat a bőrömnek, ezeknek a követelményeknek ez a krém megfelel. Bátran merem ajánlani azoknak a sorstársaknak akik szintén küzdenek az érzékeny bőr problémájával!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetamide MEA

Squalane eo 1 0

Szintetikusan előállított tiszta, folyékony vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, habképző, haj- és bőrkondícionáló, viszkozitást szabályzó és nedvességmegkötő hatású összetevő, valamint segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is. Az összetevővel leggyakrabban habfürdőkben, hajbalzsamokban és samponokban találkozhatunk

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak