Stila

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mahogany, Módosítva: 2015. szeptember 2.

Ár:   10 500 Ft

A Stila eredeti, matt színekből álló palettája, amely 10 árnyalatot és egy Smudge Stick (Halfmoon/szürke színben) szemceruzát tartalmaz, valamint egy nyolc oldalas tájékoztatót tippekkel és trükkökkel, melyek megkönnyítik az alkalmazást és a sminkelést.

Árnyalatok:

• air - matt bézs
  • driftwood - középbarna
  • wind - lágy matt barack
  • fire - matt téglaszín
  • desert - lágy matt meleg tónusú barna
  • rain -matt barna
  • clay - matt meleg világosbarna
  • smoke - matt szürke
  • earth - matt csokoládészín
  • ebony - matt fekete

zalla

2017. december 9.

Sosem hallottam róla, mielőtt megvettem volna egy krémmániástól... Nem tudom miért nem, mert ez a paletta nagyon jó! A szemhéjpúderek pigmentáltak, már-már krémes érzetűek, nagyon szépen eldolgozhatóak. Az összes árnyalat matt, viszont a paletta nagyon jól lett összerakva, az egyszerű natúr szemhéjtól kezdve egy füstös sminkig bármit el lehet vele készíteni. A kiszerelés kompakt, emiatt nagyon jól jön utazáskor (a KvD Shade and Light-ról ezt kevésbé lehet elmondani...). Nem teljes áron vettem, de azt hiszem teljes áron is szívesen megvenném, ha még forgalmaznák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

pono

2016. november 16.

Csak matt szemhejport szoktam hasznalni magamon es ez minosegben es szinosszeallitasban is elso osztalyu, szerintem az ara sem rossz, foleg hogy van benne egy szemceruza is. Ez nagyon jo kremes es pigmentalt, nekem egesz nap tart szinten. Maga a paletta is tartos, az en kedvecem a rozsdaszinu, terrakotta-narancsba hajlo arnyalat, ez benne az egyedi, de a kozepes szurkesbarna, szurkesrozsaszin arnyalatok is nagyon jol sikerultek szerintem, foleg eldolgozni jo veluk. A csomagolasa nekem is pluszpont mert kornyezetbarat. Szeretem, nekem eleg ez az egy paletta mindenre : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

mahogany

2016. február 3.

Hosszas hiszti után azért csak megajándékoztam magam vele, és hát... minden mattrajongó álma valóra válhat vele :D Szerelmes vagyok, ráadásul könnyű, mindenhová tudom cipelni, kis helyet foglal, a minősége kifogástalan, alap nélkül is pigmentált, még a világos színek is látványosak, és mindenki mindig csak dicséri a sminkemet, amikor ezzel készítem. Nem vagyok nagy szemceruzás ember, de ez valami csoda egy szín, és ott marad, ahová teszem, az tuti :3 Legjobban elköltött tízezer forintom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.