Stila

Ár:   €20   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   €20
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes matt finishű, teljes fedést biztosító folyékony ajakrúzs, merész, hosszantartó színekben, amely akár 6 órán keresztül megmarad az ajkakon. Könnyű textúrája kényelmes viseletet biztosít. Az E vitaminnal és avokádó olajjal dúsíitott Stay All Day Liquid Lipstick puhává teszi az ajkakat, hogy szépnek látszódjanak és érződjenek is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nikivi

2018. június 21.

Baci árnyalatban van meg.
Sosem volt jobb rúzsom! SOHA!!! Hosszan tartó, nem szárít semennyire.
Pedig próbáltam már sok mindent: morphe, anastasia beverly hills, la girl, lasplash, nyx, dose of colors, milani,ofra, stb...
csodaszer, nem túloztam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Baci árnyalatban van meg.
Sosem volt jobb rúzsom! SOHA!!! Hosszan tartó, nem szárít semennyire.
csodaszer, nem túloztam :)

andrea91

2018. január 31.

Nagyon kellemes viselet, nem szárít szottyadtra, ez extra király, sajnos sok másik olyan hogy amikor felkenem jó, de 1-2 óra múlva borzalom. Szuperül pigmentalt, nagyon tartós is. Lemosni elég körülményes, bár más folyékony rúzst is, nyilván ez a tartósság ára.:)
Nekem két színem van belőle (úton a harmadik), Baci és Perla. Igazából elég hasonlóak, nem tudom melyik jobb:) Ugyanaz, fél árnyalat különbséggel. A Baci kb olyan mint a LC Cashmere, csak a betegség háttérszín nélkül (no offense, nekem is van és szeretem is, de akkoris közvetít egy ilyet, férfiak és sminket nem különösebben értékelők felé mindenképp) - így hát nekem a Cashmere tökélyre fejlesztett verziója. Az külön öröm hogy nem LC

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

moldvaieva

2017. december 10.

Először,annyira megörültem,mikor láttam tényleg olyan szép színe van , mint amilyen a képeken (sokszor jártam már úgy,hogy teljesen más színt kaptam )
de az örömöm hamar elillant, olvasva az előttem szólok véleményét eléggé meglepődtem,hogy ezekkel csak nekem volt gondom.Elénk, pigmentált a szín, olyan mint a képen, elég belőle egy réteg mert jól fed, viszont nekem mindig összetapasztja az ajkam, hiába viszem fel vékony rétegben, hiába radírozom le előtte az ajkam, és hiába várom meg ,hogy teljesen megszáradjon, semmi. Nagyon nagy csalódás mert színek tényleg gyönyörűek, de a minőség...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Milaa

2017. szeptember 23.

Ilyen krémes textúrával eddig még nem találkoztam:) Caramello árnyalatban van meg, ami egy tökéletes nude, világos és sötét bőrűeknek egyaránt. Nagyon pigmentált, egy belemártás elég a teljes szánkra. Nagyon jó az illata, kicsit szárít, mint minden folyékony rúzs, de könnyed a viselete. (Egy teljes napot nem bír ki, evésnél nekem kopik)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

DorinaBalog

2017. június 13.

Az egyik kedvenc mattra száradó folyékony rúzsom. Annyira kellemesen krémes a textúrája. Hamar szárad, de tényleg nem kényelmetlen. Ivást természetesen simán kibírja, én már többször ebédeltem is vele, ahol szintén igen szépen teljesített. Gyönyörűrk a színek is, fantasztikusan pigmentáltak. A Serenata árnyalat volt számomra a tökéletes őszi szín. Talán a Dolce K-hez tudnám hasonlítani. A Rubino szintén gyönyörű mélybordó, talán egy picit foltos, nehezebb vele bánni, de nem vészes. Nem sokára a Perla árnyalat is a birtokomban lesz, hozzá is nagy reményeket fűzök!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

2016. november 10.

Baci, Fresco és Patina árnyalatokra csaptam le itt a zsibin, mini kiszerelések, amit én imádok a szájravalóknál mert rengeteg félém van. Az illatuk mű-vaníliapuding, de hamar elillan. Krémes de nem folyós formula, vékonyan kell kenni, gond nélkül lehet újabb réteget feltenni. Viszonylag hamar mattra szárad, de nem olyan "szájösszehúzós", szárítós érzetű. Pici ajakbalzsamot rákenve is bírta egészen ebédig. Óvatos ivást bír, evésnél lejön. Egyelőre nem tapasztaltam, hogy szárítana. A kopása nem csúnya, viszonylag egyenletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

zsofikjry

2016. július 21.

Baci árnyalatban jutottam hozzá végre, ő is mindenhol sold out... Tényleg nem meglepő ,ezt az is bizonyítja,hogy az eddig próbált folyékony rúzsaim közül ő a legjobb! Nem is érzem, hogy a számon van, hihetetlenül pigmentált (az összes árnyalat), egyáltalán nem szárít(igaz,balzsamozok felvitel előtt) , evés-ivást kibírja, egy mm-t sem mozdul. Mondjuk nekem leimádkozni is nehéz volt..persze emiatt nem vonok le csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

strangé

2015. november 1.

Patina arnyalatban vettem meg,folyamatosan sold out...nem veletlen!!!nagyon szepen fed,nem szarit,nem mozdul!gyonyoru szinekben lehet kapni,erdemes ra benevezni,en 16£ert vettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.