Still

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucika, Módosítva: 2013. október 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajfestékek

Pinky

2014. június 30.

A C19-es árnyalatot használom, ez a leghamvasabb szőke, szinte világos szürke a dobozon. Élőben viszont igazi skandinávszőke az eredmény a világos mogyoróbarna hajamon. Sok féle festéket próbáltam már a hajamra, de mind világos réz-színt adott, professionálistól kezdve, Palette-n keresztül a Garnierig. De kipróbáltam ezt, és meg is állapodtam nála :) Igaz a kinövés kicsit sötétebb, de ilyen olcsó festéknél ez elhanyagolható, és el is tűnik a következő festésnél. Nem foltoz, minimálisan szárít, néhány hajmosás után azért szükség van hamvasító samponra, viszont nem sárgul be, amit az előző festékeknél rendre tapasztaltam. Fél éve használom, és se a szín, se a hajam állapota nem romlik ( persze csak a kinövést festem, lemosás előtt vizesen összemasszírozom az egészet, és a hajam teljes hossza szép szint kap). Negatívumnak azt tudnám mondani, hogy nagyon csíp miközben a fejemen van, lemosás után rendbe jön a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Hidratálók: Propylene Glycol

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.