Subrina

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Hajformázó színező hab.

bugosgizi

2016. március 26.

Nekem a sárguló szőke hajamra gyógyírként javasolták a fodrász kellékes boltban a világos szürke verziót. Kicsit drágálottam. De aztán meggyőztem magam róla hogy próbálkozni kell.
Megtettem ám az elégedettség elmaradt. Sajnos sárgás maradtam. Maximum a hajam vége lett egy ici picit fehéresenb. De a jótól nagyon messze van.
Hajhabként jól dúsít viszont nekem ilyen szempontból ez nem számít mert nincs rá szükségem. Még kísérletezgetek vele egy kicsit aztán update jön. De nem sok jót remélek. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Pudlipollipotty

2015. november 24.

Kipróbáltam a mahagóni változatot, csak jó tudok mondani róla. Lenövésre vettem, gyorsan nő a hajam és legutóbb nagyon tönkretette a festék, azt hanyagolom egy ideig.
Nagyon jól teszi a dolgát, fejbőrig nem érdemes felvinni, mert rózsaszín lesz tőle, de egyébként kefével szépen el lehet oszlatni a hajon. Jó illatú, puha lesz tőle a hajam, ugyanakkor tartást is, ad de nem ragad. Rosszat nem tudok róla írni, talán csak arra kell figyelni, hogy nagy esőben szigorúan esernyővel kell sétálni :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 24.

Hangyalka

2013. november 19.

2 színét is használtam az évek alatt. Mindkettő nagyon jó volt. Jó tartást ad, szép fényt és színt. ( Színváltoztatásra nem alkalmas, inkább csak tónust ad a hajnak....de nem is arra van kitalálva. A meglévő színt erősíti fel, legyen az akár festett, akár természetes szín.Alkalmas egész hajra is, de én csak a tőre szoktam használni) Vigyázat!: Vagy gyors kézmosás utána, vagy kesztyű!!!....mert hát fog...ez a dolga !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.