SUGU Beauty

Ár:   €4   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (DM), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: battybrunette, Módosítva: 2020. február 10.

Ár:   €4
Kiszerelés:   2 x 1,5 g
Lelőhely:   külföld (DM), online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Revitalizáló gél maszk ginzenggel és eukaliptusszal. Megnyugtatja és csökkenti a szemek alatti puffadást.

lillus09

2020. június 8.

Nem igazan szoktam szemmaszkokat hasznalni, mert 0 problemam van a szemem korul. Neha a Garnier narancssarga szemmaszkjat vettem meg azt kedveltem. De mostanaban az orcaimon, oldalt a szemem korul valahogy huzodik, feszul a bor, ezert gondoltam kiprobalom es 1200ert ez volt a legdragabb amit a DM-ben lattam. Gondoltam ez hatha segit. En este hasznaltam, fel orat kb. fent hagytam es semmi valtozast nem eszleletem. A huzodast nem mulasztotta el, maradok a Garniernel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

EroBatto

2020. április 18.

Nagyon szereten ♥
Lejebb viszi a puffadt szemeket és olyan friss leszek utána. Tény, hogy kicsit húzós az ára de sokkal jobban szolgál mint az olcsóbb változatai. Plusz frissességet ad, ha előtte hűtőben tárolom.
Ami nálam nagyon nagy plusz, hogy CF.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Nagyon szereten ♥
Ami nálam nagyon nagy plusz, hogy CF.

souzanna

2019. május 15.

Ahhoz képest, hogy csak 1 pár van a csomagolásban szerintem drága, de sos helyzetekre mindig van otthon 1-2 db. Nekem tetszik a maszk állaga, és mintha csinálna is valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

közönséges kakukkfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. Lásd kakukkfű kivonat.

A szurokfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, bizonyos források szerint pedig antibakteriális és antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint érzékenyítő hatással lehet a bőrre.