Sukin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló, mely mélyen táplálja az ajkak érzékeny felületét. A körömvirág-kivonat és a jojobaolaj puhítja, míg a kakaóvaj és a sheavaj hidratálja az ajkakat.

Tvylvis

2015. március 24.

Ajándékba érkezett egy rendeléshez. Nem volt rossz termék, de valahogy nem is igazán nyúltam utána. Nem szeretem ezt a csőrös-tubusos kiszerelést, ráadásul elég sűrű állagú a krém, így hidegebb időben nagyon nehéz volt kipréselni (maradt az otthoni használat). Hidratálás tekintetében abszolút közepesen teljesített. Az eredeti árát szerintem semmiképpen sem éri meg. Gyenge hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract