Sun Ozon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2011. július 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők

Vízálló, 6-os faktorú naptej UVA -és UVB-szűrővel.

bonivagyok

2015. június 8.

Ár-érték arányban az egyik legjobb naptej mindamellett, hogy tökéletesen ellátja a maga funkcióját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

ildiko0306

2014. július 29.

baráti ár, hatékony védelem, kell ennél több? van olyan jó mint az 5000 forintos napvédők

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

niki994

2013. október 10.

Nagyon jól táplál, fe nikor felkenem fehérleszek :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Nagyon jól táplál, fe nikor felkenem fehérleszek :/

boomkat

2013. augusztus 23.

Többé nem lesz kérdés hogy milyen naptejet vegyek. Nem csak a leégéstől véd meg, de olyan jól hidratál, hogy néha éjszakára is kenek az arcomra, pedig van néhány sokkal drágább hidratálóm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Kodi

2013. augusztus 20.

A 15 faktorosat használtam, finom az illata, jó termék nem égtem le, kár lett volna többet áldozni erre a célra. Ellenben igaz, hogy összefoghatja a ruhát, nekem a háncsból készült gyönyörű strandtáskám pántját barnította be. Erre tehát vigyázni kell, de ez a figyelmeztetés szinte minden drágább naptejen is ott van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

kalmaniki

2013. augusztus 4.

Kiskoromban mindig ezt használta a család nyaraláskor, nem égtünk le a használatával, kellemes az illata, olyan tipikus naptej illat, kicsit folyós ugyan, de cserébe gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

stenonis

2013. augusztus 1.

Úgy voltam vele eddig, hogy a hatos faktor tényleg csak az ember lelkét nyugtatja meg, hogy mégiscsak bekente magát valamivel. Amikor kis kiszerelést akartam venni, ez akadt előbb a kezembe, nagyban nem venném meg, akkor már legalább egy tizenötöset. De amúgy egészen jó naptej, kellemes az illata, és egyáltalán nem éreztem utána, hogy ragadnék, még a tenyeremen sem, úgyhogy ez abszolút kellemes meglepetés :) Nem égtem le vele, de nem is vagyok egy leégős típus, főleg miután van egy kis alapszínem. Teljesen korrekt naptej, később is a Sun Ozon fajták közül fogok választani, jobban bejön az állaga, mint a dm-eseké.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

anna.95

2013. augusztus 1.

Én most vettem meg, miután anyukámét is kipróbáltam és rájöttem hogy ezzel nagyon jól lehet barnulni. Szerencsére nem vagyok leégős típus tehát nincs szükségem nagyon nagy védelemre de ez viszont kell :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

TimiK

2013. július 25.

Ezt a fajtát szoktuk vinni családi nyaralásokra, még nem égtünk le vele szerencsére, abszolút ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Nicu

2013. június 22.

Nekem a 10-es van meg. Kellemes az illata, nem égek le, nem ragadok. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol