Sun Ozon

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ági1994, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

lolka00

2018. május 25.

Bár már nem vagyok kisgyerek de a hullafehér bőrömre muszáj erős naptejet vennem. Arcra és testre is egyaránt használom, nekem nincs bajom az állagával és az eloszlatásával sem. Kicsi is elég belőle már majdnem két hónapja használom (szinte minden nap) és szinte teli van még mindig. Nincsen a megszokott naptej szaga se, én nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

zovanda

2016. június 13.

Testre nagyon jó,picit se égtem le.Arcra viszont többet nem kenném,úgy néztem ki mintha zsirral kentem volna be .Többszöri szappanos lemosással is alig tudtam leszedni.Úgyhogy tuti vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 13.

szeliger

2013. július 6.

Elég sűrű, nehezen felvihető. A védelem mellette nagyon jó, sőt! Szerintem felesleges az 50-re pénzt kiadni, hacsak valaki nem extrém fehér bőrű. A kicsikre ezt kentük, a nagyobb kamasz (aki egyébként elég világos bőrű) ugyanennek a márkának a 30 faktoros allergiás bőrre javasolt krémjét használta, egyik sem égett le. Csak azért négy csillag, mert az előbb említett 30 faktoros állaga szerintem jobb, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 6.

mysticnails

2013. május 1.

Fehér bőrömre használom, se leégni se barnulni nem szeretnék. E mellett nem is sikerül egyik se szerencsére, pedig kerékpározáshoz, sétához,strandoláshoz egyaránt használom. Ha reggel felkeni valaki, egész nap fent marad, kivéve ha sokat van vízben vagy pihenget egy kicsit az árnyékban, akkor az érintett felületet érdemes utána kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

ági1994

2012. szeptember 30.

Szerintem nagyon jó ez a naptej! sose égtem le tőle még a tengerparton sem:) egy baj van vele: ha túl sokat kenünk akkor fehérek leszünk tőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak