Sun Ozon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2016. május 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

LSF30, azonnali, vízálló, kiegyensúlyozott UVA + UVB védelem, illatanyag és tartósítószermentes. Jojoba olaj tartalma révén napozás közben is nyugtatja az érzékeny bőrt, amellett biztos védelmet nyújt leégés ellen.

VidamRt

2016. június 22.

Picit nehéz, viszont pattanásos bőrrel is jól működik együtt, nem lettem tőle pattanásosabb, nem gyulladt be a bőröm.
Leégni nem égtem le tavaly, pedig végig ezt használtam, úgyhogy ennyiért szerintem teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

csboglarka88

2016. június 8.

Sajnos nagyon érzékeny, napallergiás bőröm van. Ez a termék a leírás szerint erre pont jó lenne. De csak lenne...Iszonyat ragad, sajnos nem szívja be a bőröm, de ami ennél is rosszabb, hogy borzasztóan megpirultam a használatától többször is, napokig viszketett a bőröm. Napallergiás, érzékeny bőrre nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

csikosmatyas

2015. július 25.

Botrányos! Érzékeny bőrre senkinek nem ajánlanám, másra sem! Natúr disznózsírral jobban is jártam volna, a naptól semmit nem védett, kb. 20 perc alatt téglavörös lettem. Az állaga kritikán aluli kb. mint az olvadt zsír a legkisebb bőrredőbe is vastag fehér réteget képez amitől úgy néztem ki mint valami foszló hulla, ha vízhez ér fehér cseppekben szétterült a bőrömön, majd elúszott! Ezt mind megbocsátottam volna neki, ha legalább minimálisan védene a leégéstől, de így napok múlva is vannak rajtam vörös hámló foltok ami egyszerűen értelmezhetetlen egy napvédő esetében ! Az elképzelhető hogy illatanyag mentes, de konkrétan főleg ha vízes lesz, gyakorlatilag büdös, viszont az uva és uvb sugárzástól tényleg kiegyensúlyozottan sehogysem véd, a kézfejem szénfeketére égett.
Úgy kaptam, így nem nekem volt pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 25.

Úgy kaptam, így nem nekem volt pénzkidobás.

sophie986

2014. december 6.

Az arcomra kentem a nyár utsó napjaiban. Nem válik be smink alá se fölé se sehová arcra, mert durva fényes réteget hagy (legalább is az enyémen) és egy héten belül pattanásokat okozott.
Mondjuk ezért nem akarom lepontozni, mert nem kifejezetten erre való, de elég bosszantó, hogy a legtöbb fényvédőt nem lehet arcra is kenni, mert fénylik tőle az ember mint a diszkógömb :/
Szerintem ez egy átlagos, hatékony napvédő, egyikhez másikhoz képest tisztességes INCI-vel. Az ára nagyon baráti (7-800 forintért vettem akciósan)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.

orsipanka

2013. augusztus 2.

Olcsó, leégés ellen tényleg nagyon jól véd, reggeltől estig kinn voltam a tűző napon tengeren és egy kicsit sem barnultam mellette. Mivel nem hófehéren akartam hazajönni a nyaralásból, lecseréltem alacsonyabb faktorszámú krémre. Hátránya még, hogy viszonylag nehéz elkenni. Csak az állaga miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

stella06

2013. február 7.

Még az ősszel vettem egy ilyet. (Indok a szokásos: olcsó volt. Remélem, egyszer majd nem kell ilyeneket írnom...) Azóta elég sokszor használtam Eveline arczselével keverve téli fényvédő gyanánt, ill. mostanában a Helia-D BB-krémje mellé csak az anyajegyeimre. Így jónak tűnt, bár persze a mostani fényviszonyok mellett ezt annyira nem könnyű megítélni. Viszont: bár a külföldi honlapok szerint nem jó keverni a hidratálót és a fényvédőt, önmagában nem tudom használni, mert nagyon mitesszeresít, úgyhogy erre hajlamos bőr esetén meggondolandó a használata.
Márciustól azért majd keresek valami kellemesebbet, addig már jó lesz. Mivel az alapfeladatát szerintem ellátja és a fent jelzetten kívül más gondom nem volt vele, megkapja a négy csillagot.

Esetleg van valakinek javaslata nem zsíros, legalább SPF 30-as fényvédőre hasonló árkategóriában?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

jns.melinda

2012. július 15.

Hatásos, mert ahol kihagytam 2 centit, ott rákvörös lettem, egyébként semmi. Kicsit nehéz krém, de ha a kánikulában megolvad már jobban kenhető. Az illata kicsit savanykás, szóval van neki és nem túl kellemes. Előfordul, hogy még fürdés után is nyomokban érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.