Sundance

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. június 9.

Kategória:   Fényvédők

A Sundance 30-as faktorszámú ajakbalzsam a frissítő, természetes borsmenta olaj és a nagy mennyiségű tápláló olajoknak köszönhetően megőrzik a bőr nedvességét és védik az ajkakat a kiszáradástól. Intenzív és azonnali napvédő az UVA / UVB szűrőnek köszönhetően.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Esztibeszti

2016. április 8.

Teljesen jó és olcsó is. Igazából nem tudnék rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Teljesen jó és olcsó is. Igazából nem tudnék rosszat mondani róla.

bamy

2015. július 24.

napozáskor mindig használom, jó illata/íze van, olcsó, nem ragad, és még ápol is. jó választás volt :) (vízparton tesztelve)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

gendur.berni

2015. június 9.

Nyárra akartam valami fényvédős ajakbalzsamot és erre esett a választásom. Nem bántam meg, rögtön megszerettem. Tetszik a tubusos megoldás, nem lesz vastag fehér réteg a számon tőle, szépen hidratál is. Az illata egyáltalán nem rossz, bár elsőre kicsit furi volt. Szépen csillog tőle a szám, és nem is látszik, hogy ki van száradva ha felkenem, plusz hamar segít is a szárazságon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

pampamacska

2015. április 16.

ez nyári kedvenc lesz, már most érzem :) picit sem lesz fehér az ajkam, olcsó, véd a naptól, meg nagyon ápol és borsmenta is van benne :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Alice83

2014. június 20.

Eszméletlen jó..nem tudom ki h van vele de szerintem nincs kiábrándítóbb mikor valakinek a kiszáradt száján egy fehér réteg csücsül..nos a legtöbb fényvédős ajakír ilyen sajnos, legalábbis az olcsóbb fajták biztosan..ez a krém viszont tényleg teszi amit ígér, először is nem szárad ki tőle a szám, ami nagyon fontos szépen mutat felette a rúzs..szép, visszafogottan fényes lesz tőle az ajkam ( hál' égnek nem szájfényes hatású)..maga a krém állaga engem a tubusos carmexre emlékeztet, íze engem a kólára ..amint látom nem csak én kaptam rá, mert 3. dm-ben láttam csak, mondanom sem kell egyből vettem kettőt, ilyen áron megéri rá beruházni nyárra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

ritaszeged

2013. május 22.

Nyaralásra vettem, mert nem akarok drágábbat vinni mert képes vagyok ezeket a mütyüröket elhagyni. 450 forint volt, azért ezt vettem és nem a stifteset mert a tavalyi hasonló darab, elég rosszul működött, fehér réteg keletkezett rajta, és kiszáradt, ezért gondoltam a krémes tubusos jobb lesz, nem rossz az tény, de fehér-szürkés réteget hagy az ajkakon, és a kiszáradt bőrrel nem tud mit kezdeni, de szerintem megelőzésre jó. A lényeg a fényvédelem volt, és szerintem ezzel nem lesz gond. Alapvetően szeretem a dm termékeket nem szoktam csalódni, ha egy kicsit jobban ápolna máris totális szerelem lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.