Sundance

Ár:   €4.95   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noncs, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   €4.95
Kategória:   Fényvédők

Hidratáló fényvédő fluid nagyon magas védelemmel, arcra és dekoltázsra.

• Véd az UV sugárzástól és a környezeti hatásoktól
  • Erősíti a bőr szerkezetét
  • Vízálló és gyorsan beszívódik
  • Könnyű textúrája miatt tökéletes sminkalap

Agi7777777

2019. augusztus 10.

Mintha disznózsiirt kennél orcádra. Használata után alkalmas leszel céges rendezvények megvilágiitására. Kertbe használom, gyomlálásra kituenoeen alkalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Martu0508

2019. július 11.

Elég ritkán sminkelek és olyan arcra való fényvédőt kerestem, amitől nem lesz zsíros hatású az alapból kombinált bőröm. Hát nem ez lett az :D Sminkelni tényleg szépen lehet rá, viszont nem szeretném minden nap magamra kenni a fél fürdőszobát, hogy vállalható legyen az arcom a termék használata után, így inkább megszabadultam tőle egy használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Elina

2019. július 11.

A konnyu allaga ellenere nekem is kicsit fenyes lesz tole az arcom, de en igazabol szeretem szoval nalam ez nem minusz pont:) Az viszont plusz, hogy nincsen az a tipikus naptej szaga amit ki nem allhatok, a dolgat pedig vegzi rendesen, nem egtem le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

random

2019. június 24.

az állaga nagyon könnyed, tényleg hidratál, és fehér maszkot sem ad, ami jó. rajtam mondjuk nem ragacsos, de fényesebb lesz tőle a bőröm, és ugyanúgy lecsúszik a szemüveg az orromról, ha nem púderezem le, mintha nem kimondottan arcra való fényvédőt használnék - márpedig a nagy kiszerelés mindig jobb ár-érték arányban... jelenleg úgy használom, hogy a nehéz, sűrű, de nagy kiszerelésű, és bombabiztos fényvédőmet lazítom vele (mindkettő 50+-os), ez a keverék jobban beszívódik, és könnyebb is felvinni rá egy minimál sminket. ha meg teljes sminket viselnék (mondjuk, jelenésem lenne valahol fényes nappal, ami ugye nem valószínű), akkor meg csak ezt használnám. és így valószínű sokáig elég lesz, mert ha havonta újravenném, akkor meg már nem érné meg...

up.: Találtam egy olcsóbb fényvédőt, aminek amúgy egy álom a finishe, de a tapasztalt inci-elemző fórumozók szerint fotoinstabil, és kéne bele tinosorb vagy octocrylene. Na utóbbi ebben van, gondoltam, próba cseresznye, keverjük össze őket. És lőn, lett egy kiváló smink alá való fényvédőm - primer helyett! - az irodai napokra. (Azért strandra nem ezt kenném fel, hanem valami heavy-duty cuccot. Meg kalapot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

morningflower

2019. június 2.

Jöttem felpontozni egy kicsit :) Egy hete ő a fényvédőm. Korábban Uriage fluidot használtam, kimondottan kombinált/zsíros bőrre. Hát, folyamatosan zsíros volt a T-zónám, nehezen sminkeltem rá. Szerettem - a többihez képest... - , de azért 4-5000 Ft-ot így sajnáltam a dermo kozmetikai fényvédőkre, hogy az összes csalódás volt kb.. Azért vettem meg ezt, mert ha pont ugyanolyan, akkor 1500-ért még mindig jobb a lelkemnek. De az a helyzet, hogy jobb! Nekem nem lett tőle pattim, mikor pedig használni kezdtem, volt pár, de közben elmúltak, nem reagált pirosodással a bőröm, könnyen elkenhető, gyorsan beszívódik - pedig hidratáló is van alatta, mindegy, hogy kombinált a bőröm, legyen rendesen feltöltve -, és könnyű sminkelni rá BB-vel meg alapozóval is. De ez az én tapasztalatom, nem túlzottan érzékeny, alapvetően vékony, kombi bőrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

devababa

2019. május 3.

Borom normal. Nem szokott kipirosodni, nem vagyok allergias semmire, de ettol a kremtol voros lett az arcom es egesz nap egett. Nem volt meg ilyen reakciom semilyen kremre, valoszinuleg tartalmaz valamit nagyon eros vegyi anyagot. Illatam allaga, ara oke, de sajnos nalam azonnal kuka es nulla csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

Ginatural

2019. április 24.

Egyelőre barátkozom vele, kicsit fénylek tőle.
Az true match alapozóval tényleg nem jönnek ki jól, bár hálisten a bőröm nem problémás annyira, hogy az egész arcom igényelje az alapozót. Főleg nyáron, amúgy sem szoktam maximum szem alá meg az esetleges foltokra. De púder ehhez a fényvédőhöz kétségtelenül kell.
Tavaly nyáron is használtam augusztusban, többször kell kenni kevesebbet én úgy vettem észre, így hatásosabb és a fénylést ia nagyjából kilehet védeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Egyelőre barátkozom vele, kicsit fénylek tőle.

Yayoi11

2018. augusztus 12.

Megvettem mert jó volt az ára és itt jó vélemények voltak, nekem nem szívódott be ragacsos maradt, amit még elnéztem habár az egész arcom fénylett. A 10 lépéses koreai arcápoló rutinom után használtam, és a bőröm nagyon durván kipattogzott tőle amitől csak sok időre tudtam megszabadulni, ezért nem ajánlom pattanásra hajlamos bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

KrisztaK

2018. július 30.

Pár napja vettem így nem biztos,hogy releváns az én véleményem. De tökéletes sminkalapnak, felkenem ezt krémet 5 perc utána megy rá a ceatrice alapozóm és tökéletes a végeredmény. Sokkal szebb így az összkép ,mint nélküle. Alapozás nélkül csillog a fejed,de alapozóval szerintem tökéletes. Azért vettem,mert nagyon fontos így 25 felett a bőröm védelme és azért elég ritka ilyen olcsón ilyen jó fényvédőt találni. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Nicus

2018. július 1.

Update 2018.07.01.
De!!! Újra fogom venni. Mióta használom nem száraz a bőröm. 0-24 órában tökéletesen hidratált, puha. A Catrice Hd liquid alapozóm pedig gyönyörűen együttműködik vele. Végre újra tudom használni a kedvenc alapozómat.
Jár az 5 🌟!
Pár napja néztem ki magamnak és azzal a lendülettel mentem is a Dm-be érte. Eredetileg a 30-as fényvédő faktoros krémet néztem ki, de csak ő volt a polcokon így őt hoztam.
Mint fényvédő a maga 50 faktorával jól teljesít, puha lesz a bőröm, szépen hidratál. (Hozzá teszem mindig kenek sima hidratálót a fényvédőm alá, vele sincs másképp, szóval nem önmagában használva hidratál jól, de talán úgy is müködik.)
A pumpás kiszerelés praktikus, könnyen adagolható a termék, én egy negyed pumpálásnyi adagot használok, mert az bőven elég az egész arcom felületére.
Nem egy matt finisű krém, sőt kifejezetten csillog utána az arcom, úgyhogy mindenképpen hagyni kell neki időt a beszívódásra. Ez a reggeli kapkodásban nem túl szerencsés, sajnos...
Mint sminkalap: tesztelés alatt van eme funkció, a L'oreal True match alapozómmal vetettem teszt alá, hát nem!Gyakorlatilag ledobta magáról egy fêl nap alatt és többször újra is kellett púdereznem a T vonal környékét. Had ne mondjam milyen rettenetes volt amit a tükörben láttam.
Ezzel az alapozóval semmi esetre sem ajánlom és így az összes többi dewy finisű alapozóval sem gondolnám hogy összhangba hozható lenne. Viszont! Erre a fényvédőre kenve primert már jóval szebb bőrképet kaptam és ugyanez az alapozó már müködött vele.
Mint mondtam tesztelés alatt áll, kifogok próbálni matt finisű alapozót is hozzá valamint más primereket is.
Összességében nem tartom pénzkidobásnak, elfogom használni, erre a szezonra bőven elég lesz, de nem tartom valószínűnek hogy újraveszem valaha is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Update 2018.07.01.
Jár az 5 🌟!

Antioxidánsok: Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Tocopheryl Acetate, Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak