Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2016. június 5.

Kategória:   Testápolók

kothencz001

2017. április 9.

Tavaly használtam ezt a terméket, szerintem nagyon jól barnít, viszont ha nem jól kened akkor tényleg néhol foltos lehet, nekem a csuklómnál néha tényleg csúnya lett, plusz a tenyeremet se mindig mostam le jól, de ettől függetlenül szerintem jó kis barnítókrém. Az illatán nem kell meglepődni, szerintem minden önbarnító ilyen, sőt a szolinak is hasonló illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

fanni413

2014. április 29.

Büdös, foltos, sárga. Arcra hidratálóval keverve tűrhető eredménye volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Büdös, foltos, sárga. Arcra hidratálóval keverve tűrhető eredménye volt.

szerpentin_b

2013. december 25.

Nekem alapból fehér bőröm van. Kipróbáltam... Őőő olyan foltosan (sárgásan) lebarnult lettem hogy szánalmasan néztem ki. Mint egy foltos répa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Rild

2013. november 20.

Közepesnek tartom ezt a krémet. Az illata nem rossz, de lehetne jobb. Kicsit sárgás de barna színt is ad. Párszor használtam nyáron lábon egész jó. Arcra természetellenes hatású lesz. Legalábbis nekem sárgás lesz és fényes, olajos hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

lujcsiii

2013. november 3.

Tényleg hihetetlen barna lesz tőle az ember nagyon gyorsan. DE vigyázat! foltosan kopik ( hámlik és a radírozás sem mindig segít ).Az illata sem valami jó.. 3 pont mert segített a hullaszínemen nyár elején

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

M.Tina

2013. június 17.

2x használtam eddig,béna voltam mert 1-2 helyen foltos lett a kezem,de ezen kívül szép színem lett :) Van egy másik változata a sundance önbarnító spraynek,ami sokkal de sokkal jobb.Azt folyamatosan lehet fújni,igaz 1 alkalomra elég csak,de 2 órában belül csoki leszek és pár napig tart a szín :) Gondoltam megveszem ezt mert több van bent,eladó lány szerint ugyanaz..hát mégsem,de azért ez sem rossz:) 1000 Forintot megért. A szaga (mert illatnak nem nevezném) rettenetes,a párom kerek perec megmondta,hogy büdös vagyok tőle :D :D -1 mert nem jó az adagolója..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

hatsum0m0

2013. június 12.

na nekem ez a spray megoldás valahogy nem, inkább a krémes változat. bár együtt használom a kettőt, úgy a tuti, de ezt nem szeretem felvinni, idegesít, hogy nem látom, hogy hogyan oszlatom el. fújni is nehéz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

beautifullife

2013. június 3.

Ez a spray megoldás jó,mert könnyebb eloszlatni egyenletesen. A barnító hatása jó,de elsőre nem sikerült mindenhol egyenletesen elkenni,igaz ez az én hibám.Nem sárgít,hanem viszonylag egészséges barna bőrszínt eredményez.A szaga üldöző számomra.Nem tudom mihez hasonlítani,de egyedi az biztos.A hatása jó,a szaga meg csak egy mellékhatás és igazán illatos önbarnítóhoz még nem volt szerencsém,így kap egy ötöst a többi önbarnítóhoz képest.

Update: Legközelebb biztosan a tej változatát veszem.Mivel kenés közben a tenyér csúszós lesz,így egy idő után lehetetlen fújni belőle,és nem is lehet minden helyzetből.A tej talán praktikusabb lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

dorisz13

2013. május 21.

Ez a legjobb önbarnító, amelyet eddig kipróbáltam. Már 4 flakonnal használtam el, és még fogok is.:)
Én mindig radírozok (kávézacc-olívaolaj) vagy luffa szivaccsal átdörzsölöm a bőrömet. Utána testápolóval bekenem magam (úgy vettem észre, hogy a kicsit "vizesebb hatású" kókuszos balea testápolóval barnább színt értem el, mint a zsírosabb pl.: Neutrogena krémemmel), és hagyom beszívódni. Ezután fújom be magam ezzel a spray-vel, majd egy jó 15 perc eltelte után öltözök csak fel.
Nekem bevált, ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Nekem bevált, ajánlani tudom! :)

bellehercegno

2013. május 14.

Nekem eddig ez az önbarnító vált be a legjobban.Fehér bőröm van,heti-kétheti 1 alkalommal járok szoláriumba és nyáron azért szeretném picit felerősíteni a barnaságomat.Mindig este használom,zuhanyzás és alapos törölközés után.Bőségesen kenek mindenhová,nem spórolok vele-így nem leszek foltos sem.Nyilván térdnél és könyöknél jobban megfog,de ezt simán lehet "szabályozni",egyszerűen hangyányival kevesebbet ken oda az ember.Használat után gyorsan szárad,viszont ragacsos-ezért is ajánlanám,hogy éjszakára kenjük fel-,minimálisan fog is,de másnap reggel jön a csoda,mert csokibarna lesz tőle az ember és bátran vehet akár fehér ruhát is :) Rólam fokozatosan kopik,hetente kb. 2-3 alkalommal szoktam újrakenni és nem mindig szükséges előtte leradírozni a bőrt.Fehér bőrön foltos lehet,bár arcon egész télen használtam és akkor nem is szoliztam.Ár-érték arányban a legjobb,nem kell tartani tőle,könnyű és egyszerű a használata,a végeredmény pedig lélegzetelállító! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 14.