Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 1.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A gyermekek különösen érzékeny bőrét azonnal védi a hidratáló összetevőknek köszönhetően.

30 és 50 faktorszámban kapható.

Kiszerelés: 300 ml.

Suzanne86

2019. június 14.

Általában elégedett szoktam lenni a DM-es termékekkel, de ettől az én kisfiam is csupa pöttyös lett. Eleinte azt hittem melegkiütés, aztán jöttem rá hogy csak ott olyan ahol a krém érte... Nem szoktam leértékelni semmit attól, hogy nekem esetleg nem jött be, de kisgyermekeknek szánt terméknél ez szerintem nem megengedhető!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

ksnkzd

2018. augusztus 13.

Nehezen elkenhető krém, az izgő-mozgó türelmetlen gyereket ezért nehéz bekenni vele.
Fényvédő hatása rendben van, azonban sajnos a fiam kiütéses tőle teljesen. Többször próbáltam, hátha mégsem ez okozza, de sajnos egyértelművé vált.
Az én bőröm elviseli, nade, ez kifejezetten gyerekeknek készült szer, ezért 1 pontot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

narancsdzsem

2017. július 12.

Fehér bőrrel 3 napos kenutúrát éltünk túl vele. A párom kifejezetten leégős, és 50-es faktorú helyett vettük meg őt az ajándék gumirák miatt. :) Napi 4 kenés, és semmi bajunk nem lett. Szépen barnultunk. Még maradt is a flakonban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Kuttus

2014. augusztus 15.

Kisfiamnak vettem. Miután bekentem vele, egy merő kiütés lett szegényem. Kuka!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Maniac

2013. augusztus 4.

Alig vártam, hogy hazaérjek, mérhetetlen dühömet ki kell írjam magamból. Tehát a szituáció a következő: Tisza, 96 °C. Bekentem a barátomat is, meg magamat is. Rendben.. már ott kezdtem begurulni, hogy kb. a 16. perc után sem tudtam elmasszírozni a fehér lötyit, elég gázul nézett ki a leCasperesített testünk.. Aztán figyeltem, hogy barátom bőre kezd pirosodni!! Jó, rámentem még egy réteggel, itt már vastagon, de mintha be sem kentem volna sehol! Nem értem. Mindkettőnket megkapott a nap elég rendesen. Utálom, soha többet nem fogom használni, nem is beszélve arról az alkoholszagról, ami megcsapta az orrom, amikor felnyitottam a flakont. Szar, ennyi. A Rossmann márkás Sun Ozon 20 faktoros napteje sokkal, de sokkal többet ér ennél, akármennyit kenek belőle, sosincs tőle nevetségesen fehér színünk és annak a védelme, illata is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Svetlana

2013. július 7.

Felnőtt vagyok, de az 50es faktort vettem meg ebből, mert elég fehér bőröm van. Valóban lepergeti a vizet, egész napos strandolás után is tartott, nem kellett újrakennem. Nem pirult meg a bőröm mellette, hanem egyenletesen szép barna lett a bőröm.Legközelebb is ezt veszem, mert kb egy ezres volt a Dm-ben és nagyon megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

CrazyKid

2013. június 28.

Mivel ez a gyerekeknek való nagyobb volt és épp le volt árazva,ez jött haza.Elég világos bőröm van,de fokozatosan le tudok barnulni sötétebbre.Elsőre durva alkoholos szaga volt,de felkenve ez elillan.Nagyon tuti kis darab ez.Órákig süttettem magam,de nem éreztem,hogy újra kéne kenjem.Hiába izzadtam,mentem be még a vízbe,tovább védett.Direkt nem kenegettem,hogy lássam mennyire véd.Beszívódik a bőrbe és lepergeti a vizet,pedig olyan mintha már lemosta volna az ember.Egyáltalán nem lehet vele leégni,de mégis szép színem lett,már 1 napozás után.
Itthon lepődtem meg,hogy tusfürdővel nem tudom lemosni,csak csúszkál a bőrömön össze-vissza,szóval csak a szappannal jött le.Tökre bírtam,hogy fehér lett a víz a kádban:)
A ruhákkal vigyázni kell,mert megfogja.Mosás után kijött a folt,de hosszú távon szerintem benne maradhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Antioxidánsok: Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.