Sundance

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illat- és alkoholmentes fényvédő napérzékenység ellen gyermekeknek, érzékeny bőrű felnőtteknek.

Vízálló, azonnali védőhatás, 24 órás hidratálás, vegán termék.

MiuMiu99

2021. március 4.

Huuu, nem is tudom tudom mit írjak róla, elég nehéz tészta ez a fényvédő. :)
Előnyei: nagyon olcsó, ennél jobb ár-érték arányú fényvédő nem igazán van a piacon. Könnyen beszerezhető. Egy kisebb városban lakom, de még nálunk is mindkettő dm-ben rendesen fel vannak töltve ezzel a fényvédővel a polcok. Az állaga kompromisszumot igényel, nem tökéletes, de szerintem otthoni fényvédőnek jó lehet. És persze ne feledjük, hogy szemétmentes. Se alkohol, se parfüm nincs benne. Hagy maga után egy kis fehér réteget, de nem olyan tragikus. Pattanásokat nem okozott egyelőre, bár ebben az is közrejátszik, hogy a ciklusom egy olyan időszakában járok, hogy éppen tisztul a bőröm.
Hátrányok: ragad, és hajlamos fehérre mázolni és összefogni mindent, amihez hozzáérek. Csillog. Nagyon. És nem feltétlenül a legkellemesebb érzet viselni, alig várom hogy lemossam.
Szerintem itthonra, és még itthon se feltétlenül arcra, hanem testre fogom elkenni. Remélem nyárig sikerül elkenegetnem, mert akkorra már egy magasabb UVA-szűrős fényvédőt szeretnék már használni testre is. De lehet, hogy átpasszolom anyáéknak.
Nagy jóindulattal négy csillagot kap tőlem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

Huuu, nem is tudom tudom mit írjak róla, elég nehéz tészta ez a fényvédő. :)
Nagy jóindulattal négy csillagot kap tőlem. :)

lillad2000

2021. február 23.

incije jó. otthoni fényvédőnek tökéletes, amúgy sajnos fehér réteget hagy, kukacosodik, a hajtövemnél még jobban látszik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

TreasuredSoul

2021. február 23.

Sokáig használtam most télen, az elején szerettem, de egy idő után besokallt tőle a bőröm, egy óra alatt kizsírosodott a T-vonalam, nagyon durván. Sajnos nem ez lesz életem fényvédője arcra, a -10 fokos hidegben jó volt, de nyáron valószínű elviselhetetlen lenne, már 10-15 fokos napsütésben is az volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Queen16

2021. február 22.

Az elején egy borzalom volt, viszont a tudatos arcápolásba amint bele fogtam, és az INCIje miatt ez jó és elérhető, és olcsó is.
Nagyon sokáig elég mégha nagyon sokat is kenek fel, elég testes de már hozzá szoktam, remélem majd találok más jó INCIjű fényvédőt is de egyenlőre marad ez, minden reggel ezt kenem fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 22.

grettii

2021. február 4.

Engem meggyőzött. Az extra érzékeny bőrömet sem irritálta, egész jól beszívódott, bár nyilván nem lesz matt hatása, sőt.. Jó hogy nincs benne alkohol, illatanyag. És persze szuper az ára.
Update: okozott pár pattanást és nagyon kényelmetlen a rendszeres használata, a zsírossága miatt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 4.

szemi.ibolya

2021. február 3.

Zsíros pattanásos bőrűként elkezdtem olvasgatni és ezt ajánlották több helyen is. Ez az első fényvédő amitől nem pattogtam ki. Mivel ilyen a bőröm, nem szoktam pluszban hidratálni fölé. Szépen lehet rá sminkelni, viszont eddig bármit tettem alá, kukacosodott, úgyhogy még barátkozunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

Rekaa09

2021. január 29.

A kicsi kiszerelést próbáltam (úgy hallottam a nagynak valamilyen okból kifolyólag kicsit más az állaga). Arcra számomra bevált, nem túl nehéz állagú, kissé fehér réteget hagy, de még belefér, sminkelni is jól lehet rá. Próbáltam már pár fényvédőt, volt ami láthatatlan volt és nagyon könnyű állagú, azonban összevetve a többivel ez a legolcsóbb, és az egyik legszebb INCI+jű fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

Bagette

2021. január 22.

Tudom, hogy sokan szeretik arcra is használni, de számomra túl nehéz "vastag" állagú illetve nagyon fehérít, ha eleget kenek fel belőle, pedig jelenleg normál, kifejezeten világos bőröm van. Ha le is púderezem, sajnos akkor is egy kellemetlen érzetet hagy az arcon, ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor túl sok vakolatot, alapozót tesz fel az ember, szó szerint érzem az arcomon több óra után is. Számomra testen sem kellemes érzet, nem "száradrá" a bőrre, kenődik, ászik, ruhát megfogja. Bár mivel nagyon sok fényvédőt próbáltam, tudom, hogy elég nagyok az elvárásaim, amiknek az európai fényvédők elég kis százaléka tud csak megfelelni, de azért előfordul szerencsére.
A szemet egyébként nem csípi és nagyon szépek az összetevői, megbízok az általa nyújtott védelemben is szóval testre "játszós" fényvédőnek elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Viky0123

2021. január 15.

Kicsi kiszerelésben vettem, nevetségesen olcsón (50 ml 300 Ft). Arcomra használom. Felkenés után kb fél percig enyhén fehér, de szépen beszívódik és egyáltalán nem hagy nehéz, ragacsos érzetet. Nem okozott pattanásokat, sem irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Judy1

2021. január 10.

Az arcomra vettem, kicsi 50ml-s kiszerelésben. Felkenés után fehér réteg marad, de az hamar beszívódik. Elég testes krém, sokáig érezhető a bőrön, elnehezíti, és kicsit ragad is, valamint ffehér réteget is hagy. Az összetevőlista szép, de nálam nem működik, használata után pár csúnya pattanás ki is jött. Inkább nyáron testre fogom elhasználni, arcra nem vált be. A zsíros érzet testen sem lesz kellemes, emiatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol